4 birbirinden harika ekran koruyucu!

Ekran koruyucuların devri çoktan geçti demeden önce bu 4 büyüleyici alternatife mutlaka göz atın!

Masaüstünüz için 4 ekran koruyucu
GeocodEarth

Bir zamanlar ekranları korumak için kullanılan ekrankoruyuculara teoride bugün ihtiyacımız kalmadı. Ama bilgisayar kullanılmıyorken ekranda muhteşem görüntüler görünmesi, ekran koruyucuların halen popüler olmasını sağlıyor.

Bilgisayarınızın biraz daha renklenmesi için siz de ekran koruyucu kullanabilirsiniz. Hem de sadece estetik olarak güzel değil, işlevsel ekran koruyucular da bulabilirsiniz. İşte onlardan en ilginç 4 tanesi...

GeocodEarth
Eski adı Twittearth olan bu uygulama Twitter mesajlarını ve RSS'leri dünya üzerinde gösteriyor. Canlı olarak güncellemeleri takip etmek bir yana, dünya manzarası gerçekten güzel.

Gezegeni döndürebiliyor, farklı türlerden güncellemeler seçebiliyor ve imleci bir mesajın üzerinde tutarak bir kısmını görebiliyorsunuz.

Bağlantı: GeocodEarthNational Science Foundation Screensaver

Bilimsel verilerden yola çıkarak hazırlanmış

National Science Foundation Screensaver

Süperbilgisayar tarafından oluşturulan gelişmiş bilgisayar simülasyonlarından görüntüler... Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Merak etmeyin, göze de hoş geliyor. Farklı fenomenlerin ya da bilimsel problemlerin çözümleri bırakın ekranı kaplasın.

Bağlantı: National Science Foundation Screensaver

Mechanical Clock 3D

Çok detaylı

Mechanical Clock 3D

Mechanical Clock 3D sayesinde istediğiniz şekilde grafikleri ve sesi ayarlayabilirsiniz. Ses ayarı, mekanik saat tıklamalarını rahatsız edici halden çıkartmak için gerekli.

Karşınızda bütün parçaları oynayan, gerçekten hareket ederken ilginç bir animasyon sunan mu mekanik saat oldukça ilgi çekici.

Download: Mechanical Clock 3D

Anında takip edin!

Twingly

Bu inanılmaz popüler ekran koruyucu ile kendinizi bir askeri karargahta kontrol başında hissedebilirsiniz.

Ekran devamlı yeni bilgiler ile güncelleniyor. Yeni mesajlar, blog günvellemeleri, veri istatistikleri ve hareket eden görseller ile canlı bir manzara oluşuyor.

Download: Twingly

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Mechanical Clock 3D yükledim ve az sonra "enter code" yada "buy" istedi.Siz bunun bir satış reklamı olduğunu belirtmediniz, tam tersine: sanki bedavamış gibi havasını veriyorsunuz. Revo ile (Pro) değil çıkartım ama geriya kalan çerezler ve daha ne varsa kaldı, buna bir çözüm bulmanızı bekliyorum. aerel

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play