4 Farklı Elon Musk Maskesi... Hem de Bedava!

Tesla ve Space X çalışanları, kendinizi milyarder gibi, hatta Elon Musk gibi hissetmeniz için "müthiş" bir sürpriz hazırladı!

  • H. Hüseyin Öztürk
4 Farklı Elon Musk Maskesi... Hem de Bedava!

Çoğumuz bir milyarder olmanın nasıl bir şey olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceğiz, ama artık ücretsiz bir Elon Musk maskesi takarak rol yapabiliriz. Tesla/Space X'in kurucusunun yüzü, iki Tesla ve Space X çalışanı tarafından dört farklı maske haline getirildiler ve bu maskeler tam yüz boyutunda yazıcıdan çıkarılmaya hazır.

Seçeneklerimiz, İkonik (bildiğimiz Musk), Badass, Falcon High (daha doğal bir görünüm) ve Been Better Maskesi (Omuz silkme jesti yapan Musk).

Esprili bir FAQ listesinde, yapımcılar niye böyle bir proje yaptıklarını açıklıyorlar. "Daha fazla insanın sıradışı olma yolunu seçmelerini istiyoruz." Maskeyi kimlerin giymesinin gerektiğini de açıklıyorlar: "Aslında, herkes. Dünyadaki en zengin adam bile."

Ayrıca Musk'ın kendisinin maskelerin yapımıyla ilgisinin olmadığını, maskelerin ücretsiz olduğunu ve kalıcı olduklarını da ekliyorlar. Maskeleri nerede giyeceğimizi ise anlaşılan bize bırakmışlar. Bir Tesla test sürüşünde mi? Veya bankaya kredi başvurusu yaparken mi? Ya da arkadaşlarınız arasında komiklik yapmak için olabilir...

Bu, Musk ile ilgili ilk pop-kültür esprisi değil. "Elon's Musk" adında bir araba hava spreyi de daha önce ortaya çıkmıştı.

Siz de "Elon Musk olmak" istiyorsanız, işe buraya tıklayarak başlayabilirsiniz...

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play