40 metreye kadar su geçirmez kılıf!

Fotoğraf makinenizi kırk metre derinliğe güvenle indirin ve sualtının büyülü dünyasını keşfedin!

Yaz tatilinin en güzel anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlere zengin seçenekler sunan Panasonic Lumix, fotoğraf çekiminin ortamı konusunda da sınır tanımıyor.

Panasonic Lumix TZ serisi için özel olarak tasarlanan sualtı kılıfıyla, fotoğraf meraklıları şimdi de TZ serisinin keyfini yepyeni bir ortamda deneyimleme fırsatına kavuşuyor. 'INON' flaş ve çevrim lensi ile uyumlu sualtı kılıfı MCTZ10 sayesinde, deneyimli dalgıçlar kırk metreye dek tüplü dalışlarda Panasonic Lumix TZ10 veya TZ8 modellerini güvenle yanlarında taşırken yüzme ve şnorkel gibi sportif faaliyetler de fotoğraf keyfiyle bütünleşiyor. Sualtında 12x optik zum özelliği barındıran özel kılıf, suyun derinliklerinde fotoğrafın öznesine fazla yaklaşmadan net görüntü elde edilmesini sağlıyor. Harici flaş için doğrudan bağlantı mekanizması ise pratik kullanım avantajı sunuyor.

MCTZ10 sualtı kılıfı sadece derin dalışlarda değil fotoğraf makinesinin su ile temas edebileceği her ortamda güvenli bir kullanım alanı yaratıyor. Ailece yaşanan havuz keyiflerinden yunuslarla dans edilen en unutulmaz aktivitelere dek özel anlar Panasonic Lumix TZ serisinin görüntü kalitesiyle albümlerde yerini alıyor.

MCTZ10 sualtı kılıfı, 699 TL KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatıyla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

669 lirada iyimiş yyani.

Denizde dalmaktan başka yapacak birşey bulamıyordum.Bu super fikir.Bendeki TZ7 ye oluyor sanırım.Çeker çeker facebook ta hava atarım:)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play