5 milyon kereden fazla izlendi!

Youtube'u, Facebook'u, Twitter'ı ve bütün interneti kasıp kavuran evlilik videosu burada...

Bulaşıcı bir hastalık gibi yayılan düğün videosu
Fikir gelinden çıkmış

Amerika Birleşik Devletleri'nde evlenen bir çiftin neşe ve coşku dolu evlilik videosu Youtube'a yüklenince dünya çapında meşhur oldu. Gelinle damadın dansı internette olay oldu ve Youtube üzerinde bir düğün videosundan beklenmeyecek sayıda gösterildi.

Kevin Heinz ile Jill Peterson'un St. Paul, Minnesota'daki evliliği 5 milyondan fazla izlendi. Bir hafta gibi kısa bir sürede bu kadar gösterim almasının sebebi insanların gülmekten koparak her yerde bu videonun bağlantısını paylaşması oldu. Facebook, Twitter, Myspace ve muhtelif sosyal ağ ve paylaşım siteleri, forumlar bu videonun bağlantıları ve yorum zincirleriyle doldu taştı.

Peterson ve Heinz bir anda ünlü olmuşlardı. NBC'nin Today Show isimli programına çıkan gelinle damat, dansın gelinin fikri olduğunu söyledi. Konuklar içerisinde böyle eğlenceli bir şeye kalkışacaklarını tek bilenler aileleriymiş. Gösteri esnasında konuklar şok olmuş ama çok da eğlenmiş.

Yeni gelin "Her zaman dans etmeyi, kendimi ifade etmeyi ve mutluluğu paylaşmayı sevdim" dedi. Kocası ise "Kendimi sakatlamadığım için mutluyum" diye ekledi. Çift inanılmaz dansın provasını evlilikten önce sadece bir kez, bir buçuk saatliğine prova etmişler.

Olanları merak ediyosanız ve parende atan bir damat görmek istiyorsanız siz de video bağlantımızdan bu komik videoyu izleyebilirsiniz.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hristiyanlığınla müslümanlıgın arasındaki fark bu.adamlar kilisede şarkı açar takla atar göbek atar,biz camimizde en efendi ve saygılı bir biçimde otururuz

Ne yani şarkı çalıp dans etmek suç mu? günah mı? yerin ne önemi var sonuçta herkes mutlu değilmi o anda.. Aslında amaç insanlığın mutluluğu değil mi? kardeşim.

harika birşey. seyretmeden önce somurtuk somurtuk oturuyordum. seyrettikten sonrada yüzüm gülmeye başladı.. insanlar mutlu olmak için neler yapıyor ve harika işler yapıyorlar.bu video dan haberim yoktum. sosyal ağlardan elimi ayağımı çektiğim için sanırım. saol chip.

altta yazan arkadaş. sen efendi gibi oturmak ile dans etmek arasında saygı ve saygısızlık farkı var zannediyorsun. elini bacaklarının arasına sokup kafanı öne eğip oturmak saygı demek değildir! buna korku denir. dans etmek bence ordaki oluşturulan kutsallığa kutsallık katmıştır(kendi dini için). mutlu bir günü daha mutlu ilan etmiştir.

yahu hepsi güzel eğlenmek falan ama youtube da facebook ta bu tarz şeyleri yayınlamak saçma geliyor bana zaten sevmedim şu facebook u ve bu tarz siteleri

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir