50 Cent'in kulaklığı "SMS Audio" Türkiye'de!

Ünlü rap şarkıcısı 50 Cent'in sahibi olduğu SMS Audio'nun kulaklıkları Türkiye'de satışa sunuldu!

50 Cent'in kulaklığı "SMS Audio" Türkiye'de!

Teknolojik aksesuar dünyası denilince akla gelen platformlar arasındaki elmasepeti.com, ünlü bir kulaklık markasını daha Türkiye'de kullanıcılarla buluşturuyor. Ünlü Amerikalı Rap müzik şarkıcısı Curtis ''50 Cent'' Jackson'ın sahibi olduğu SMS Audio'nun dikkat çekici tasarıma ve etkileyici ses kalitesine sahip kulaklıkları, markanın Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan  elmasepeti.com üzerinden satışa sunuldu.

50 Cent'in geliştirme sürecinde birebir ilgilendiği SMS Audio'nun kulaklıkları ''STREET by 50'' ailesinde 3 farklı modele ayrılıyor. Bu modellerden STREET by 50 In Ear, küçük boyutlarıyla taşınabilirlik ve yüksek bass kalitesi sunarken, STREET by 50 On Ear modeli 40mm'lik sürücüleriyle stüdyo kalitesinde sesler ve güçlü bass'lar sunuyor. Serinin en üst modeli olan STREET by 50 Over Ear modeli ise 40mm güçlü sürücülerinin yanı sıra çıkartılabilir kablosu ve gerektiğinde ikinci bir kulaklık için 3.5mm'lik jack çıkışı sunuyor. Bu sayede tek bir müzik kaynağından iki kulaklık ile müzik dinlenebiliyor.

7 farklı tasarımla oldukça geniş renk seçeneklere sahip olan STREET by 50 serisi ayrıca tüm modellerinde pasif gürültü engelleme ve mikrofon özelliği sunuyor. Tüm modeller özel kutularında, taşıma çantalarıyla birlikte kullanıcılara ulaşıyor. SMS Audio kulaklıkları 211 TL'den başlayan fiyatla elmasepeti.com'dan temin edilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Fiyatı uygunmuş acaba ses kalitesi nedir çünkü 50 cent'in kulağındakiyle bir değildir diye düşünüyorum...

211 tl olan ufak kulak-içi model. Yukarıdaki resimdeki model 508 TL ye satılıyor.

2. Beats faciası geliyor onun kadar vasat görünmüyor fakat yinede piyasada 140 dolara monitoring özellikli profesyoneller tarafından kullanılan kulaklıklar varken bunlara para vermek gereksiz tabi ben havasına bakarım içi ne kadar boş olsun ilgilendirmez demiyorsanız

Bizim milletimiz cahil bunu alır takarsın "o ne lan çakma beats mi aldın zuhahahawawsgsahga" derler...

50 cent olunca noooooooluyomuş ta 211 tl ye satışa sunuluyomuşşşşş. Bu fiyata aynı kalitede SONY veya başka bir ürün alırdım. Ülkemizin insanlarını iyice hafife alıyorlar

Sennheiser Varken gerisi yalan.

@08 Tem 2013 03:04 aynen öyle sennheiser ,akg ,bose varken gerisi traş

Bu taa 70`lerde bile baymış bir satış yöntemidir öyle ki; 80`lerde Kemal Sunal`ın bu olayı konu alan filmi vardı. bu yöntemle Ferrari fiyatına Anadol arabaya bindirilen çok oldu, satış için hep aynı mazereti kullandılar ünlüler!

oldu canım çok alırız bekleyin.. maaşın yarısını kulaklığa verelim zaten

50 CENT'DE KİM ?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play