500 bin kişi Turkcell TV'yi izliyor

Turkcell'in interaktif ve sosyal televizyon platformu, sadece 7 ayda bu kadar büyümeyi başardı!

500 bin kişi Turkcell TV'yi izliyor

Turkcell'in kişisel televizyon platformu Turkcell TV'nin kullanıcı sayısı, platformun açılışından bu yana geçen 7 aylık süreçte yarım milyon kişiye ulaştı.

Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri, Turkcell TV rahatlığına terfi ederek bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerinde yayın akışına mahkûm kalmadan 54 televizyon kanalını, popüler dizilerin tekrar bölümlerini ve en güncel filmleri izlerken bir yandan da aynı ekranda Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunarak arkadaşlarıyla sosyalleşebiliyor. Turkcell TV'nin zengin dünyası sayesinde yayın akışının kontrolünü eline alan kullanıcılar, kişisel televizyonlarında diledikleri içeriğe diledikleri yerden en uygun fiyatlarla ulaşıyor. Kullanıcıların Turkcell TV üzerinden televizyon izleme süresi 60 milyon dakika, Kirala İzle seçeneğiyle film izleme süresi ise 5 milyon dakika oldu. 250 bin tablet ve telefona indirilen Turkcell TV uygulamasının mobil ve web versiyonlarında en çok izlenen kanallar sırasıyla Star, Kanal D ve ATV oldu.

Turkcell TV'yi izlemek için

Turkcell TV servisinden tüm Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri yararlanabiliyor. Turkcell müşterileri TV'ye telefon numaraları ve Turkcell Şifre'leriyle, Turkcell Superonline müşterileri ise müşteri numarası ve şifreleriile giriş yapabiliyor. Turkcell TV'ye www.turkcelltv.com.tr web adresinden, cep telefonu ve tabletlerden erişilebiliyor. iPhone ve iPad kullanıcıları, App Store'dan, Android cihaz kullanıcıları ise Turkcell'in mobil uygulama dükkanı T-Market'ten ve Google Play üzerinden Turkcell TV uygulamasını indirebiliyor, uygulama içinden istediği pakete abone olabiliyor. TV yazıp 7777'ye gönderildiğinde telefona uygun uygulama indirme linkleri kullanıcıya iletiliyor.

Turkell'in kampanya teklifleri

TV keyfini artıran kampanyalar

Henüz Turkcell TV'nin zengin televizyon deneyimiyle tanışmamış olan Turkcell ve Turkcell Superonline müşterileri, cazip kampanya tekliflerinden faydalanabiliyor. Örneğin,

Turkcell TV Standart Paketi'ne üye olanlar, Sinema Paketi'ne yıl sonuna kadar ücretsiz sahip olup, yüzlerce filmi izleyebiliyor. Turkcell TV Standart Paketine; STANDART yazıp 7777'ye ücretsiz mesaj atarak ya da Turkcell TV web sayfasında veya mobil uygulamasında "Paketler" sayfasında Standart Paket seçilerek üye olunabiliyor.

LG Smart TV sahibi Turkcell'lilere ise 3 ay boyunca Turkcell TV Sinema Paketi hediye ediliyor. Turkcell'liler, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarından sonra akıllı televizyonlarından da Turkcell TV'yi izleyebiliyor. 3 ay hediye Sinema Paketi kampanyasından faydalanmak için mutlaka LG Smart TV platformundan indirilen Turkcell TV uygulaması içinden başvuru yapmak gerekiyor.

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü'ne üye olan herkes, bir ay boyunca Turkcell TV Başlangıç Paketi'ni ücretsiz kullanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için TV yazıp 1040'a göndermek yeterli oluyor.

Turkcell TV paketleri

Başlangıç Paketi: Ayda 1,90 TL karşılığında Wifi'dan 51 TV kanalı izlenebiliyor. "ı" özelliğiyle, TV'de izlenen bir program ortasından yakalandığında bile başa alarak seyretmek mümkün. Pakete üye olmak için BASLANGIC yazıp 7777'ye göndermek yeterli.

Standart Paket: Ayda 5,90 TL karşılığında web'den, cepten ve tabletten 54 TV kanalını, kaçırılan ya da yeniden izlenmek istenilen popüler dizilerin son bölümlerini izlemek mümkün. Pakete üye olmak için STANDART yazıp 7777'ye göndermek yeterli.

Sinema Paketi: Ayda 9,90 TL karşılığında web'den, cepten ve tabletten 54 TV kanalını, kaçırılan ya da yeniden izlenmek istenilen dizilerin son bölümlerini ve "Paketten Seyret" kategorisi altında yer alan yüzlerce filmi istenilen zamanda izlemek mümkün. Pakete üye olmak için SINEMA yazıp 7777'ye göndermek yeterli.

Turkcell'liler, "Kirala İzle" seçeneği sayesinde hiçbir pakete üye olmadan 0,99 TL'den başlayan fiyatlarla en güncel filmlere DVD'si çıktığı anda ulaşma imkânı buluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Madem o kadar genişliyor. Niye Android platformunda Ligtv hizmeti vermiyorlar da ios platformunda bu hizmeti veriyorlar? Tarkan

VINN uzerinden yapılan erişimlerde hala data kaybı yaşıyorum ki bu da tv izleme keyfini kaçırıyor. En kısa zamanda, cep telefonları üzerinden izlenildiğinde data kaybı yaşanmadığı gibi VINN bağlantısı ile web üzerinden yapılan izlemelerden de data kaybının yaşanmaması için iyileştirme yapılmalıdır.

Apple rüşvetle o hizmeti sağlamıştır... ek ücret olabilir... ARÇELİK'te TURKCELL TV uygulaması sağlasada kullanabilsek...

Tivibu bir adım önde.

Sen de yorum yaz