6 yeni Lumia daha geliyor!

Nokia, iyice birbirine karışan model numaralarını daha da karıştırmak için, 6 yeni Lumia ile geliyor

6 yeni Lumia daha geliyor!
Altı adet yeni ürün söz konusu

Nokia, geçirmiş olduğu zor zamanlardan sonra, günümüzde bambaşka bir noktaya gelmeyi başardı. Windows Phone işletim sistemi ile yolunu açan firma, geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından satın alındı ve çok farklı bir yola girmiş oldu.

Bu arada Nokia, Lumia 520 ile yaptığı satışların ardından, bu zamana kadar yapılan en iyi Windows tabanlı ürün satışını da gerçekleştirmeyi başardı. Pek tabi tüm bunların arkasından, yeni dedikodular birbiri ardında patlamaya başladı. Nokia'nı bir sonraki ürünü olacağı düşünülen Lumia 525, çoktan internet ortamını ele geçirdi.

İlk dedikodu haberiyse @evleaks'den geldi. Telefonun adının Nokia Glee olarak lanse edildiğini ama bu ismin, direkt olarak Lumia 525'i işaret ettiğini iddia eden firma, cihazın kod adını baz alarak, müzik tabanlı bir cihaz olacağını da dile getirdi. Aynı kaynaktan gelen iddiaların esas zirve noktasıysa, 22 Ekim tarihinde, Abu Dhabi'de gerçekleştirilecek olan Nokia etkinliği esnasında, altı farklı telefonun tanıtılacağı bilgisi oldu.

2520, 1520, 525, 503, 502 ve 500 şeklinde sıralanacağı düşünülen modellerden, 2520'nin 10.1 inçlik, Windows 8 tablet, 1520'nin de 6 inç'lik Lumia akıllı telefon olacağı ağızdan ağıza dolaşan dedikodular arasında.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

503,502,500 zaten internetten tanıtılmıştı diye hatırlıyorum

Nokia bi öl artik:)) wonder en iyisi:)))

@xxozkanxx evet kasmada en iyisi. Şunu artık kafanıza sokun 1 GHz çift çekirdek 512 mb ram le bile telefon pürüzsüzse snapdragon 800 ile gelince ne olur(gerek yok ama cahil kullanıcılar için pazar hamlesi.) ve mağazasında çoğu gerekli uygulama var. androiddeki marketin 100bini müstehcen içerik :D

@04 Eki 2013 19:29 hâlâ Nokia yı övenleri anlayamıyorum bakın hâlâ değişik model sürüyorlar resmen tuzak. Bu arada lütfen bilmeyenler yazmasın bunu . Cehaletlik unutun artık bu modeli başka telefon satın başka satacak model kalmamış gibi...

Nokia'da aynı modelleri farklı model diye koyuyor piyasaya. Böyle başarı sağlayamaz. Yine çöker gider, çıkış yakalayamaz.

@04 Eki 2013 19:06 Lumialara aynı model diyecek kadar bilgisizsen eğer bu konuda yorum yapıp yanlış bilgilendirme insanları

Plastik severlerin kaliteye alerjisi var ondan çekemiyorlar Nokia'yı :D

nokia'nın adı bile adı huzur veriyor

Kasası için alınır 1520

Nokia = Ç Ö P

Nokia iyisin modellerin güzelde modeller iyice birbirine karıştı

Nokia eski saçmalıklarına geri dönme niyetinde gibi görünüyor. yok kamera telefonu yok müzik telefonu. aynı telefonu farklı görünüme sokma vs. zamanında bu hatalar yüzünden göçtü ve uçurumun ucundan döndü şimdi yine aynı saçmalıkların peşinde.

Adamlar telefon çıkarıyor beğendiğini al arkadaş ne laf ediyonuz anlamıyorum.

Her Beğeniye özel telefon çıkartıyor adamlar siz hala laf ediyorsunuz. Bu zamanda 1 milyarın üstünde bir akıllı telefon almam. Vergiler zaten masrafın 3/2'sini oluşturuyor. Devlet bu işlere devam edersede almıcağım.

adamlar her keseye uygun fiyata telefon yapıyo hemde bedava daha ne istiyonuz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir