8 çekirdekli HTC One'dan ilk işaret!

HTC, çok yakında, şu anki amiral gemisi One'ın yeni, daha güçlü bir sürümünü karşımıza çıkarabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
8 çekirdekli HTC One yolda olabilir!

Yeni bir rapora göre HTC, başarılı amiral gemisi One'ın daha hızlı işlemcili ve daha çok RAM'li bir sürümünü hazırlıyor.

Yunanca web sitesi techcommunity.gr'nin yayınladığı ekran görüntüsünde bir HTC cebin (muhtemelen HTC One+) 8 çekirdekli işlemciye, 3GB RAM'e sahip olduğu görünüyor. Donanımların geri kalan bölümü ise HTC One ile aynı. HTC One+, yine 4.7 inç'lik full HD ekran ve HTC'nin ultrapixel kamerasıyla geliyor.

HTC, daha önce HTC One X'in de geliştirilmiş bir sürümünü, HTC One X+'ı piyasaya sürmüştü. Bu yüzden One X'in de benzer biçimde yenilenmesi şaşırtıcı olmayacak.

HTC One, Galaxy S4 ve Xperia Z'yi yarıştırdığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Beats Audio'nun olmamasını bir gelişme sayan HTC'yle gurur (!) duyuyorum. Kabul edin, Nexus veya iPhone daha iyi markalar! Gidip onlardan alın ve daha iyi bir hayata başlayın!

@27 Eyl 2013 21:12 niye kızıyosunuz adama adam doğrus öylemiş

s4e büyük rakip htc :)

süper iphone5 kullanıyorum , htc one alacaktım tam bu haber cok iyi geldi one plus beklemeye değer

@27 Eyl 2013 21:30 güzel mi iphone 5?

Galaxy S4 alanlar gülüyordur şimdi

HTC, daha önce HTC One X'in de geliştirilmiş bir sürümünü, HTC One X+'ı piyasaya sürmüştü. Bu yüzden One X'in de benzer biçimde yenilenmesi şaşırtıcı olmayacak.

8 çekirdeğe şarj nasıl dayanacak acaba snapdragon 800 22.34teki arkadaşımızın dediği gibi daha mantıklı çekirdek çitlemeye gerek yok

@27 Eyl 2013 22:34 işlemci problem değil android en fazla ram'e dayanıyor. 3 gb olması harika olacak one almamış olsam bunu alırdım kesinlikle ama belki değiştirirmde

iyi güzel hoş ama 8 çekirdek ihtiyaç mı? sanki telefonda autocad solidworks mü kullanacağız? paraya kazanca yönelik değil, hayatı kolaylaştırmaya yönelik teknolojiler üzerinde çalışılması lazım.

@M231 solidworks işlemci kullanmaz ram kullanır autocad 3 ds max vb gibi yazılımlar aslında ramdan gecinir solidworks 8 cekirdegin 1 cekirdegini anca kullanır please yorumlara dikkat bilmeden yapılan yorumla yanlış yönlendirmelere yol acar

One X'ede yazılım desteğini çekmişti hani şu zamanında s3ten pahalıya satılan telefonla şimdide one plus çıkartır onu destekler onedan bir süre sonra desteğimi çektim der kaldıki 8 çekirdekli işlemci koyuyorsa htcnin sağlam bir batarya koyması lazım ve ısınma sorununu çözmesi lazım

@28 Eyl 2013 00:40 ONE X ANDROİD 4.2.2 VE SENSE 5.0 GÜNCELLEMESİ ALDI HABERİN OLSUN

@27 Eyl 2013 22:34 8 cekirdek olmaz dediğin gibi snapdragon 800 kullanır

bi ağız tadıyla kullanaydık ONE'ımızı :))

EVET BENCE DE ONE MODELI DAHA GÜNCEL HALE GETIRILMELI

HTC'nin Beats'le yollarını ayırdığını duydum. 2014'te KESİNLİKLE kapanır, benden söylemesi... Nexus, LG, Huawei veya Apple'a geçmek için geç değil, HTC'ciler!

@28 Eyl 2013 21:35 amacın ne genç?? sana şunu söyliyim aralarındaki ticari anlaşma devam ediceklerini açıkladılar. Artık Htc düşmanlarının bu tür yollara düşceğini hiç sanmıyordum. YAZIKKK..

Ve o en üstteki yorumu bu yüzden yaptım.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play