A'dan Z'ye 26 Android uygulaması!

Gerçek anlamda A'dan Z'ye 26 ücretsiz Android uygulamasını sizler için seçtik!

A'dan Z'ye 26 Android uygulaması!

Android'e ister yeni başlayın, ister sıkı bir root/custom ROM kullanıcısı, bazı temel uygulamalara ihtiyacınız var. Bu yazımızda en temel, aynı zamanda ücretsiz uygulamaları alfabetik sırayla bir araya getirdik. Her harf için bir uygulama seçtik, dolayısıyla bazı harflerde zorlanmadık diyemeyiz.

Küçük bir servet ödediğiniz telefonunuza çeşitli nedenlerle uygulama yüklemediyseniz veya daha iyi uygulamalar arıyorsanız, size zaman kazandıracak listemize mutlaka göz atmalısınız.

Telefonunuzda en çok ihtiyacınız olabilecek 26 uygulama, A'dan Z'ye, galeri sayfalarımızda!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

android mi? aman aman kalsın.....

@06 Mar 2013 15:09 Android kullanmıyorsan napalım.

@06 Mar 2013 15:09 yazık.......

@06 Mar 2013 15:09 Bir şeyi hem kullanmayıp hem de buraya lafım bulunsun diye yorum yapanlara gıcık oluyorum. Kullanıyorum ama şu özelliğinden dolayı memnun değilim diye yorum yapsa eyvallah.

@06 Mar 2013 15:43 Kullanmiyorsan degil kardes kullanamiyorsan olacakti. iPhone kullanicilari android ayarlarindaki serbestligi gorunce soka girip gerisin geriye kaciveriyorlar. Alismislar al bunu kullan, baska bir sey isteme, yasak a oyle saniyorlar her cihazi.

@15 Mar 2013 17:28 Daha siz durun bir sürü virüs'le uğraşacaksınız android severler. Özgürce virüslerinizle mutlu olabilirsiniz.

androidi kafası almıyorsa ne yapalım

android daha serbest ve daha ozgur ama apple daha akıcı ve hızlı. grafikte daha iyi. ne zaman iphone daha buyurse ekran olrak ozaman apple gecerım suan android daha iyi....

eski ios kullanıcısı ve suan android kullanan biri olarak sukadarını söyleyebilirim tamam ios akıcı bir işletim sistemi ama bu akıcılığı düz hiçbir özellik yüklenmemiş android işletim sistemide yapıyor ve iosdan daha akıcı hale geliyor gelelim market tarafına tamam uygulamalr iosa önce cıkıyo ama sunu unutmamk lazım ios tarafında tek marka iphone için yazılım yapılırken androdidde birton model var o yüzden gec yapılıyor bide apple store gercekten cok kazık iosta bir uygulama alırken o paraya androidde 2 hatta 3 uygulama alabiliyorsun ios kullanıcısı sanki liks bir otele hapsolmuş başka gidecek yeri yok ama android birden cok alternatif lüks otel iostaki gibi kapılar kapalı değil kapılar açık ve istediğiniz lüks otele gidebiliyorsunuz diyebilirim bence bu tamamen secime kalmış

@16 Mar 2013 06:27 sallama recep.....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir