İncelik, tasarım ve güç: Acer Aspire Timeline

Çok ince ve en hafif laptop Acer Aspire Timeline, bu inceliğini performans ile bir araya getiriyor.

Tüm kontrol ellerinizin altında...

Tüm kontrol ellerinizin altında...

Tuşları ve tuş aralıkları daha büyük olan parlak FineTip klavye kullanıcılarına bütünüyle yeni bir yazma deneyimi sunuyor. Bakmadan kolayca kullanılabilmesi için kabarık yapıda tasalanan dokunmatik fare yanlışlıkla yazmayı önlemek için yazarken kilitleniyor. Ayrıca, Acer Aspire Timeline serisinin çoklu komut özelliği sayesinde, kullanıcılar, basit el ve parmak hareketleriyle bilgisayarda kolayca gezinebiliyor. Parmağın basit bir hareketle daire şeklinde döndürülmesiyle web sayfaları, belgeler veya müzik listelerinde aşağı-yukarı gidilebiliyor. En çok kullanılan uygulamaları yakınlaştırıp uzaklaştırmak için iki parmağın bir araya getirilmesi ya da birbirinden uzaklaştırılması yeterli oluyor.

Timeline, iletişimi mükemmelleştiriyor...

Aspire Timeline serisinin tüm modellerinde parlak, gerçek gibi görüntü veren ve düşük ışıkta okunabilirliği arttıran Acer CineCrystal™ LED-arkadan aydınlatmalı ekran bulunuyor. Bu ekran, gerçek 16:9 görüntü formatı, 1366 x 768 HD çözünürlük, yüksek parlaklık ve harici medya oynatma için hızlı yanıt süresi özelliklerine sahip olarak tasarlandı.

Düşük ışık koşulları için optimize edilmiş, gelişmiş Acer PrimaLite™ teknoloji destekli entegre Acer Crystal Eye web kamera ile kolayca görüntülü konferans yapmak veya görüntülü sohbet etmek mümkün olacak. Ayrıca, kusurusuz işitsellik için, Aspire Timeline serisi, kulaklık veya hoparlörlerden mükemmel suround ses veren Dolby® Sound Room® sistemine sahip olarak üretildi.

Acer Aspire Timeline serisi "eşsiz mobilite" deneyimi sunuyor...

Ultra-mobilite ve bütünüyle özgürlük için tasarlanan Aspire Timeline serisi en güncel iletişim seçenekleriyle donatıldı. Acer SignalUp™ destekli dâhili Wi-Fi®/WiMAX™ özelliği eşsiz mobilite deneyimi için her zaman ve her yerden bağlanabilme olanağı sunuyor. Tamamen kablosuz bir yaşam için ideal dizüstü bilgisayar olan Aspire Timeline serisi isteğe bağlı yerleşik 3G modülü ile donatılabilme teknolojisine de sahip.

500 GB disk kapasitesi ile maksimum 64 GB'ye kadar SSD desteği...

Intel Centrino teknolojisiyle üretilen ve en yeni enerji tasarruflu ultra düşük voltajlı Intel işlemcilerle donatılan Aspire Timeline serisi, paylaşılan veya atanmış VGA seçeneği sunuyor. Ayrıca, Timeline serisi çoklu görev gereksinimlerini kolayca yerine getirmek için DDR3 sistem belleğine de sahip bir note book olarak üretildi. Maksimum 500 GB sabit disk kapasitesi ile büyük depolama alanı sağlayan modellerde alternatif olarak maksimum 64 GB''ye kadar SSD desteği de mevcut.

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir