Acer'dan Windows 8 yükseltme kampanyası!

Acer, Windows 7'den Windows 8'e yükseltme işlemini müşterilerine ücretsiz sunuyor!

Acer'dan ücretsiz Windows 8 yükseltme kampanyası!

Acer, müşterilerinin en son teknolojiye erişebilmeleri ve bundan yararlanabilmeleri sağlamak amacı ile Windows 7'den Windows 8'e yükseltme işlemini müşterilerine ücretsiz sunuyor

Promosyon orijinal olarak Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional veya Ultimate içeren Acer Aspire dizüstü bilgisayarlar, Acer Aspire masaüstü bilgisayarları kapsamaktadır. Aynı zamanda orijinal olarak Windows 7 Home Basic veya Windows 7 Home Premium içeren Acer TravelMate dizüstü bilgisayarlar ve Veriton masaüstü bilgisayarlar da dahildir. Promosyon 1 Ekim 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın alınan hak sahibi ürünler için geçerlidir.

Acer promosyon boyunca müşterilerine rehberlik etmesi için özel bir web sayfası kurmuştur (www.acer.com/windows8upgrade). Promosyon müşteriye resmi Microsoft online yükseltme maliyetinin geri ödemesini sunmaktadır, böylece müşteriler online Microsoft yükseltmesini tamamladıklarında www.acer.com/windows8upgrade sayfasını ziyaret etmeli ve talep sayfasına giden bağlantıyı takip etmelidirler. Müşterilerden burada Microsoft yükseltme programını tamamladıklarını doğrulamaları ve kendilerini ve ürünlerini tanıtmaları için bilgi sağlamaları istenecektir. Bunlar yapıldıktan ve müşteri gereklilikleri yerine getirdikten sonra, Acer müşteriye Microsoft online yükseltme işlemi maliyetinin geri ödemesini yapıyor.

Tüm koşullar ve şartlara bu adresten ulaşabilirsiniz: http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/windows-upgrade-refund

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Offf 9 ay önce alanlara niye yokk!! Zaten bunu Microsoft 29 TL'ye sunuyor. Yine de yeni alanlar için 29 TL 29 TL'dir

Windowsları korsan yükleyen bir firmanın kampanyası olsa ne yazar ?

1 yıl önce almıştık geçerli değilmiş :) zaten ben aldığımda cd bile vermediler artık indircez bişeyler :P

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play