Acer Liquid Zest akıllı telefonlarını tanıttı

Acer bugün gerçekleşen MWC'de Liquid Zest ve Liquid Zest 4G akıllı telefonlarını tanıttı.

Acer, Liquid Zest akıllı telefon serisini tanıttı!

Acer bugün Barcelona'da gerçekleşen MWC'de sosyal ve aktif hayat tarzlarını dengede tutmak isteyenlere yönelik Liquid Zest ve Liquid Zest 4G akıllı telefonlarından oluşan Liquid Zest serisini tanıttı. Acer, Acer Liquid Zest Serisi'ni sosyal medyayı yakından takip eden, müzik dinlemeyi seven ve hareket halindeyken arkadaşlarıyla iletişimde kalmak isteyen kullanıcılar için geliştirdi. Android 6.0 barındıran bu cihazların kullanımı ve kişiselleştirilmesi de çok kolay. Acer Liquid Zest serisi maceralarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekme ve video kaydetme için ideal olan iki kamerasıyla etkin bir multimedya deneyimini garanti eder.

Şehirli Hayat Tarzı İçin Tasarlandı

Liquid Zest ve Liquid Zest 4G akıllı telefonlar fonksiyonel oldukları kadar ince ve kompakt tasarımlara da sahip. Kapağındaki modern tasarım Gece Siyahı & Gündüz Beyazı renklerinde temin edilebilir. Bu kompakt ve yenilikçi akıllı telefonlar günlük maceralarınız ve keşifleriniz için en iyi ekran, ses sistemi ve kameralara sahiptir.

Eşsiz Mühendislik

5 inç HD IPS ekranıyla Liquid Zest serisi, yansımaları azaltmak ve parlak güneş ışığının altında bile okunurluğu iyileştirmek için güçlü panel ve LCD modülünün arasındaki havayı gideren Zero Air Gap teknolojisini barındırır. Liquid Zest, dokunma bölümünü ekranın dış camına taşıyarak dokunma alt katman tabakasını ortadan kaldıran On-Cell (hücre üstü) dokunma teknolojisine sahiptir. Acer BluelightShield™ kullanıcıların bir imajın görüntülenmesi için ne kadar mavi ışığın kullanılacağını kontrol etmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bu da, ortaya çıkan mavi ışığın etkilerini azaltmak için kullanıcılara mavi ışık seviyelerini düşürme imkanı sağlar ve görüntüleme rahatlığını arttırır. Her iki ekran da kullanıcıların fotoğraflarına daha çok görüntü sığdırabilmelerine izin veren HD 720 x 1280 çözünürlük sunar. Liquid Zest serisi ile artık herkes anılarını kolayca saklayabilir ve paylaşabilir!

Dünyanızı yansıtın

8MP F2.0 otomatik odaklı ana kamera ve 5MP geniş görüntüleme açılı ön kamera günlük maceralarınızın en heyecanlı anlarını yakalayacaktır. Liquid Zest ve Liquid Zest 4G akıllı telefonlar aynı zamanda odak ve parlaklığı ayrı ayrı partik şekilde ayarlayabilmenize izin veren bir LED flaş ve pozlama kontrolü içerir. Ayrıca ana kamera tüm manzarayı fotoğraflarınıza sığdırabilmenizi sağlayan 85 derece geniş görüntüleme lensine sahiptir.

360 derece surround ses deneyimini her yerde yaşayın

Liqudi Zest'de DTS® Sound Studio ve Liquid Zest 4G'de DTS HD Premium Sound ile dinleyiciler hareket halindeyken bile 360 derece surround ses deneyiminin keyfini çıkarırlar. Kullanıcılar yüksek kaliteli müziğin keyfini her yerde çıkarabilmek için her zamankinden daha kapsamlı ve gerçek sesler sunan yüksek tanımlı ses sisteminden vazgeçeyecekler!

İçinizdeki oyuncuyu serbest bırakın

Her iki Liquid Zest de üst düzey oyun deneyimi için Acer GameZone önyüklü olarak gelir. En popüler oyunları oynayın ve arkadaşlarınızla paylaşmak için eğlencenizi kaydedin.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Zest Nisan ayında EMEA'da 109 €'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Liquid Zest 4G Mayıs ayında EMEA'da 149 €'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir