Acer Predator 15, Türkiye'de!

Acer'ın yeni dizüstü oyun bilgisayarı olan Predator 15 , Türkiye'de satışta.

Acer Predator 15, Türkiye'de!

Performans için tüm modeller Intel Core i7-6700HQ işlemciye sahipken, belirli modeller NVIDIA GeForce GTX980 grafiklere, 32GB'a kadar DDR4 belleğe ve 10GB'lık bir filmi 4 saniye içerisinde indirebilen kurumsal seviyede 512GB NVMe PCIe katı hal sürücülerine sahiptir. Ayrıca, USB 3.1 Type-C desteği dosyaların, filmlerin, şarkıların ve fotoğrafların harici depolama cihazları arasında hızlı bir şekilde aktarılabilmelerini sağlar. Oyunda gecikmeyi önlemek amacıyla, Acer Predator dizüstü bilgisayarlar hızlı transfer için Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının birlikte çalışabilmelerine izin veren Killer DoubleShot Pro özelliğine sahiptir. Killer Ağ Yöneticisi her bağlantının özelliklerini belirler ve hangi uygulamanın hangi bağlantıda çalışacağına karar verir.

Oyuncular için, kazanmak ve kaybetmek arasındaki fark genellikle anlık bir olaydır. Acer gibi, Killer de hızlı ve güçlü oyun deneyimlerini sağlayarak kendini oyuncuların kazanmalarına yardım etmeye adamıştır. Acer'ın yeni Predator 15 dizüstü bilgisayarı tüm özellikleriyle oyuncuların iştahını kabartacak şekilde tasarlanmıştır. Predator 15 dizüstü bilgisayar serisi 15.6 inç Full HD veya 4K (3840x2160) Ultra HD panelli modellere sahiptir ve üst düzey oyun görselleri ve gerçekçilik için bir NVIDIA G-SYNC  monitör dahil olmak üzere üç ekranı destekleyebilir.

Üçlü Fan Tasarımı Serin Tutar

Bilgisayarlarının düşük sıcaklıklarda çalışmasını isteyen üst düzey kullanıcılar için, Predator FrostCore bilgisayar performasını ihtiyaç duyulan performansa yükseltir. Cihazlar, yoğun oyun oturumlarında dizüstü bilgisayarın optik disk sürücü yuvasına takılabilen ve çalışırken değiştirilebilen Acer'a özel bir Cooler Master fan modülü içermektedir. Acer'ın toz koruma sistemi Predator DustDefender  toz birikimini önlemek, ısı yayılımını geliştirmek ve gürültüyü minimuma indirmek için iki yüksek hızlı ve ters dönüşlü fan kullanır. Fan bıçakları yüksek performans bileşenleri arasında hava akışını iyileştirmek için yüksek hızda çalışan pratik bir toz itme mekanizmasından yararlanır. Tozu önleyerek ve serinlik sağlayarak, Predator DustDefender performansın sürekli olmasını garanti eder, kullanıcı konforunu iyileştirir ve bilgisayarın kullanım ömrünü uzatır.

Son olarak, CoolBoost uygulaması fanların hava akışının özel olarak ayarlanabilmesine izin verir. Turbo Modu seçeneği yoğun kullanımda ekstra destek gerekli olduğunda maksimum fan hızı ve soğutma gücü sağlar.

PredatorSense Oyun Kontrol Paneli

Yeni Acer dizüstü bilgisayarlar ayrıca 15 oyun içi kısayol ve ayarlanabilir aydınlatma kontrolü için makro programlanabilir tuşlar dahil olmak üzere oyun özelliklerinde özelleştirme ve kontrol sağlayan PredatorSense oyun kontrol paneli içermektedir. Predator ProZone arkadan aydınlatmalı klavye ayrı ayrı açılabilen veya kısılabilen dört aydınlatma bölgesine bölünmüştür ve programlanabilir bir tuşa sahiptir. Ayrıca, özel bir fiziksel tuş yanlışlıkla başlatmanın önlenmesi için oyuncuların hem Windows tuşunu hem de touchpad'i hızla kilitleyebilmelerine izin verir.

Predator SoundPound

Acer ses özelliklerinin bir kombinasyonu olan SoundPound ile eğlenceyi katlıyor! Predator 15 modeli 6 watt ses veren iki hoparlör ve bir subwoofer barındıran SoundPound 2.1' sahiptir. Ayrıca, Dolby Audio  surround ses sistemi genel ses kalitesini iyileştirirken, 600 Ohm (600?) empedansa kadar stüdyo kalitesindeki kulaklıkları destekler.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Predator 15 dizüstü bilgisayar Türkiye'de 1999$+kdv fiyatla satışta.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

içerikmiş gibi sunmaya çalıştığınız tüm reklamlarda aynı dil, inandırıcılığınız kalmıyor bu şekilde. editör yayınlamazsın sen bunu şimdi :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir