Acer projektör ile evde sinema keyfi!

Acer'ın yeni projektörü, size evde sinema keyfini yaşatacak yeteneklere sahip!

Acer projektör ile evde sinema keyfi!

Acer oturma odası projektörü H5380BD'nin 3.000 ANSI lümenin yüksek parlaklığı, doğal 720p HD görselleri geniş ekran formatında (16:9) görüntüleyerek, bu cihazı ev sinema sistemi için ideal kılıyor. 144Hz 3D desteğiyle birlikte Acer H5380BD oturma odanızda yüksek kaliteli filmler ve 3D oyun eğlenceleri için optimize edilmiş bir projektör.

Saniyede 24 karede gerçek sinema deneyimi ile Acer Projektörde izlenen Blu-Ray filmleri filmin setindeymiş gibi izleyebilirsiniz. 24p ile filmleri yönetmenin gözlerinden seyredin.

Sinema kalitesinde projeksiyon

Acer ColorBoost II+ optimize bir 6 segmentli renk tekerleği tasarımına, güçlü imaj işleyicisi ve gelişmiş lamba aydınlatma teknolojisiyle Acer ColorBoost geleneksel projektörlerde daha iyi bir renk performansı sağlıyor. Yüksek kontrast oranına sahip harika renkler ultra canlı görseller sunuyor. 3,000 ANSI lümen ve 17,000:1 kontrast oranı ile 3D oturma odası video projektörü Acer H5380BD parlak gün ışığında bile, net 2D ve 3D imajları görüntüleyebilir.

Sorunsuz 3D keyfi

HDMI 3D ready ile birlikte, bu projektör Blu-ray 3D parçalarını oynatabiliyor ve HD 3D filmleri sinema kalitesinde oturma odanıza kadar getiriyor. HDMI 1.4a'da 3D filmler, oyunlar ve yayınlar için tanımlanan tüm zorunlu 3D formatlar da destekleniyor. Kullanıcılar tüm nVIDIA 3D Vision uyumlu oyunlar, filmler ve resimlerin yanı sıra uygun bir nVIDIA 3DTV Play veya nVIDIA 3D Vision uyumlu grafik kartına sahip bir bilgisayardan ardışık kareli içerikleri DLP 3D gözlüklerini takarak görüntüleyebiliyorlar. 144Hz 24p 3D desteğiyle, projektörün renk tekerleği 144Hz hız oranında çalışabilir ve bir 24p 3D formatlı video içeriğinde 3 kat daha fazla yenileme oranına sahip.

Uzun hizmet ömrü, fazlası ve fiyatı

Uzun hizmet ömrü

Acer H5380BD 5000 saat (standart), 6000 saat (ECO) ve 10000 saat (ExtremeEco) olarak uzun bir LED hizmet ömrüne sahip. ExtremeECO modu ışık kaynağını tam gücün yüzde 30'una kadar indirerek toplam sahip olma maliyetini azaltıyor. Hizmet ömrünü daha da fazla korumak için, projektör asılı tozlardan gelen zararı azaltmak amacıyla radikal bir koruma sağlayan Acer Dust Resistant sistemiyle birlikte geliyor.

Opsiyonel kablosuz projeksiyon

Acer H5380BD opsiyonel bir Acer MHL kablosuz adaptör kullanan Android, iOS ve Windows akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm uyumlu mobil cihazlardan fotoğraf, müzik ve video oynatabiliyor.

Fiyatlandırma ve temin edilebilirlik

H5380BD oturma odası projektörü Avrupa'da Mart 2014'ten itibaren tavsiye edilen 599€ perakende fiyatıyla temin edilebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz