Acer TravelMate P645'e Red Dot ödülü

Acer'ın bu şık dizüstü bilgisayarı, Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazandı!

Acer TravelMate P645'e Red Dot ödülü

Acer'ın TravelMate P645 ticari dizüstü bilgisayarı ürün tasarımıyla bir ödülün daha sahibi oldu. 2014 iF Ürün Tasarım Ödüllerinde Acer'ın kazandığı dört büyük ödülden sonra , Travelmate P645 bu kez de dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden 2014 Red Dot Ödülünü kazandı.

Aralarında ünlü moda tasarımcısı Jimmy Choo'nun da olduğu uluslararası tasarım uzmanlarından oluşan 40 üyeli bir jüri heyeti tarafından yürütülen detaylı bir değerlendirme sürecinde, yalnızca en iyi ürünler mükemmel tasarımlarından dolayı Red Dot'la ödüllendirilir.

Acer Türkiye Ülke Müdürü Sinan Kender, konuyla ilgili: "Ürünlerimiz estetik olarak çekici ve donanım ve yazılım yönlerinden kullanımı kolay olmaları için tasarlanmaktadır. Dünyanın önde gelen iki tasarım yarışmasını kazanan Acer TravelMate P645,  dayanıklı tasarımı ve güvenlik özellikleriyle uluslararası uzmanlardan oluşan juri üyelerinin beğenisini kazandı." dedi.

Bu yıl 53 ülkeden 1816 üretici, tasarımcı ve mimar 23 kategoride Red Dot ürün tasarım ödülleri için yarıştı. Acer TravelMate P645, bilgisayarlar ve enformasyon teknolojileri kategorisinde ödül aldı.

Red Dot'ın karar verme süreci resmi, teknik, üretim, sosyal,endüstriyel ve ekolojik gereklilik bulgularına sürekli olarak adapte edilen bir dizi katı kriteri takip eder. Değerlendirilen kriterler şunlardır: inovasyon derecesi, işlevsellik, biçim kalitesi, ergonomi, dayanıklılık, sembolik ve duygusal içerik, ürün yüzeyi, açıklama gerektirmeyen kalite ve ekolojik uyumluluk.

Acer TravelMate P645 dizüstü bilgisayar

İdeal bir iş ortağı olmak için tasarlanan Acer TravelMate P645 ticari dizüstü bilgisayar, siyah dış yüzeyiyle iş sorumluluğunu; karbonfiber, alüminyum ve magnezyum alaşımlı malzemeleriyle de sağlamlığı temsil eder. 14 inç Full HD IPS parlama yapmayan ekranı ve Near Field Communication, sesli komut ve Acer Purified.Voice gibi en yeni teknolojiler verimlilik sunar. Entegre bir biyometrik parmakizi okuyucusu ile bir araya getirilen Trusted Platform Module 1.2 okuyucu bu sistemi yetkisiz erişimlerden korur. Acer TravelMate P645'in hafifliği, uzun pil ömrü ve dayanıklılık özellikleri mobil kullanıcıların içlerinin rahat olmasını sağlarken, çeşitli bağlantı noktalarına sahip opsiyonel ProDock tek bir güvenilir bağlantıdan genişletme imkanı verir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Son derece çirkin bence

kasadan ayrık ekran, yıllar öncesinin parmak izi okuyucusu, 4:3 ekran formatı. resim mi yalnış yoksa reddot en çirkine mi veriyor?

Ödül alacak kadar şık değil

acer markasından uzak durmanız , ruh sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır.

@05 Nis 2014 12:12 sen haltetmişin onu bende '''acer kullanıcısıyım''''cihaza yapmadığım şey kalmadı donanımsal bir hata bile vermedi...

Ödülü neresine vermişler, iki sene önce toshiba ultrabookta gördüm touchpad deki parmak izi okuyucuya mı

Yıllardır takip ederim bu ödülleri. Adamlar sadece seçmece ürünlere veriyor bu ödülü. Ödül alan ürünler de bunu herşeyiyle hakediyor. 2004 yılı reddot ödüllü lg lt20 laptopum hala çalışıyor. Defalarca düştü, içecek döküldü falan filan. 10 yıl oldu servise bile gitmedi.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play