Active: Bir Galaxy Note 3 daha geliyor!

Tek SIM'li Note 3, çift SIM'li Note 3 derken, bambaşka bir Galaxy Note 3 modeli daha yolda...

  • Cem Şancı
Active: Bir Galaxy Note 3 daha geliyor!

Samsung, yeni ürünlerini henüz duyurdu sayılır. Örneğin Samsung Galaxy Note 3 piyasaya çıkalı henüz bir ay bile olmadı. Ancak Samsung çalışmaya devam ediyor. Apple iPhone 5S ile şov yapmışken, Samsung da 2014 içinde Samsung Galaxy S5'i çıkaracağının sinyalini verdi. Galaxy S5'in, iPhone 6'ya rakip olacağı düşünülüyor. Samsung resmi bir açıklama yapmamış olmasına rağmen, içeriden haber veren kaynakların Apple'ın iPhone 6 ile piyasada rakipsiz kalmasına izin verilmeyeceğinin altını çiziyorlar. Dolayısıyla, 2014 içinde akıllı telefon pazarının daha da kızışacağını tahmin edebilirsiniz.

Ayrıca, Samsung'un, Galaxy S4 Active modelini çıkardığı gibi, suya, toza ve darbeye dayanaklı Galaxy Note 3 Active modelini de piyasaya sürmeye hazırlandığı konuşuluyor. S4 Active modeli, suyun altında bile fotoğraf/video çekebilen yetenekleriyle büyük beğeni toplarken, Samsung'un Active modellerinin sayısını arttırması bekleniyor.

Ancak Galaxy Note 3 zaten iri bir telefon olduğu için, onun daha dayanıklı bir çerçeve içinde Active modeline güncellenmesi boyut açısından sorun yaratabilir. Eğer Note 3 Active gerçek olursa, piyasadaki en iri phablet ünvanını da kazanabilir. Bekleyip göreceğiz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

apple 5s mi şov yaptı..? Bleh..

Samsung plastikleri kaktırdım yeterince şimdi dayanıklısını yapıcam bak size gelin kazlarım bunu alın şimdi diyor :D Haydin yolunmaya sevgili plastik severler :D

@10 Eki 2013 15:49 Sırf Alüminyum kapak için 1000 lira fark ödemeyenlerden olduğumuz için Samsung tercih ediyoruz. Ha bu arada Plastik kapaklı Apple'ın da ne halde olduğu ortada. Olmayan özelliklere 2000 bayacağıma 200 fazla verir note3 ile Nirvanaya ulaşırım.

Samsung soğuttun artık yeter!

Plastik 2000 tl alimunyum 3000... kim kaktiriyor acaba.

@10 Eki 2013 18:57 valla adamlar hesaplamış, plastiğe rağmen samsungların maliyeti daha fazlaymış iphonelardan

Samsung'u eleştirmek yerine kutlamak lazım. Helal olsun adamlara. Niye? Niye mi. Apple senede 1 telefonu doğru düzgün çıkaramazken (Tüketicinin isteklerine kulak tıkayıp. Hiçbir Donanım, Teknik ve Kullanım özelliği eklemeden) Samsung Her ay değil Hergün Hatta Her hafta 1 telefon modeli çıkarıyor. Beğenmiyebilirsiniz. Ama çıkarmak da 1 marifet. Çünkü adamlar çalışıyor. Hem de Sadece telefon değil Ağır İş makinaları dahil Her konuda sürekli çalışıyor üretiyor. Apple ne yapıyor Senede 1 Boy uzatıyor, Kazık atıyor. Cebini Doldurmaya bakıyor. Üstelik Samsung Rakine bile Mal üretip satıyor. (İstese rakibinin sesini bile keser) Helal olsun. Hem de Bin katından helal olsun. Haaaaa Bu arada Kaliteli ürün yaparsa elbette iyi olur. 1 Gün onu da yapacak. Ne zaman? Siz, yani Biz tüketiciler akıllanınca. SON 1 NOT Büyük geniş Ekran iPhone vb. telefon bekleyenler Lütfen tablet alsın Telefon telefon gibi kalsın. 4 inc den Büyük çıkmasın.

samsung Büyük ? marka ve Süper mobiltelefonlar üretiyor.fakat note' pro'gibi, Anlamsız ? isimler.o'zaman Zahra zenurre Emine karolla Eva gibi, KIZ isimleri verseler bari.

@10 Eki 2013 20:55 alın şunu burdan hayatında ıphone kullanmamış burda zırvalıyor

boşuna bu telefona bel baglamayın alınacak bir telefon deil yani bu fiyatlara alınacak telefon deil şuan ki fiyatı 1900 felan ve bence bu özelliklere cok cok fazla ekstra bir özelliği de yok yani parmak izi gibi o yüzden abartılı bir reklam ile telefonu çok pahalı satıyorlar bence bu fiyata LG Gpro almak daha mantıklı en azından performanstan kısılmamış kaliteli bir telefon kullanabiliriz.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play