Adobe Photoshop CS6 ve dahası yayınlandı!

İçerisinde Photoshop'un son sürümü CS6'nın da bulunduğu yeni Adobe paketi hazır!

Adobe Photoshop CS6 ve dahası yayınlandı!
Adobe Photoshop CS6 resmen duyuruldu

Adobe, içerisinde Photoshop CS6'nın da bulunduğu birkaç önemli yazılımının son sürümünü yayınladığını duyurdu.

Photoshop serilerinin son üyesi Adobe Photoshop CS6'da dikkat çeken yenilikler arasında grafik işleme birimi yoluyla düzenlemeyi hızlandıran Adobe Mercury Grafik Motoru, seçilen örnek alanları yamamayı kolaylaştıran Content-Aware Patch, görsel üzerinde ve işlev denetimlerinde bulanıklaştırma efektleri sağlayan yeni işlev Blur Gallery, yeni video araçları sunan Intuitive Video Creation ve katmanları hızla aramaya yönelik yeni Design Tools bulunuyor.

Adobe Photoshop CS6 Extended ise Mercury Graphics Engine for 3D ile yeni 3D denetimleri ve 3D efektler sunuyor.

Yeni, üyelik tabanlı bir hizmet olan Adobe Creative Cloud ise kullanıcıların çalışmalarını bulut yoluyla oluşturmalarını ve paylaşmalarını sağlıyor. Hizmet, Adobe CS6 uygulmalarını indirme, Adobe mobil uygulamalarını iOS ve Android mağazalarına sunma ve uygulama güncellemeleri gibi birçok işlev sunuyor. Bu hizmete üyeliğin bedeli, aylık 49.99 dolar.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

İndirip bir deneyelim bakalım nasıl olmuş

adobe'de işler iyi gitmedignin gostergesi aylın 50 dolar

İyi de bunu haziranda bekliyorduk biz. :) Cidden çıkmış mı?

ahah 49 dolar çok ucuz elimin kiri ;D yalnız adobe ney bide cs6 counter strike 6 demi

46 dolarsa şirketler için düşünülmüş olmalı. Normal kullanıcının zaten hiç işine yaramaz. Bu yüzden fiyatını eleştirmek manasız.
Bir de daha çıkmış sayılmaz. Sadece ön sipariş alınıyor. Bir ay içinde çıkacak deniyor ama haziranı bulur. Acele etmesinler zaten, bütün eklemeyi düşündükleri yenilikleri koysunlar da bekleriz biz. Keşke windows8 den sonra çıkarsalar uyumluluk olayına ve dokunmatik arayüze hazırlık yapsalar. Artık cs7 de de bunu koyarlar yenilik menilik yapmazlar el mahkum satın alınır.

@25 Nisan 2012 12:11 aylık 49 dolar sen şirket de olsa şahıs da olsa is icin kullanacaklar orjinal istiyorsan senelerce kullandığını düşün çarp yıllar çarpı 12 ay

1-2 yıl daha geç çıkarsalardı daha iyi olurdu ne yazikki şirketler çok aceleci davranıyor para uğruna aynı windows 8 gibi

Pahalı yapsa suc ucuz yapsa suc.Nasıl yaranılırki bu millete.

indirme linki nerde

adobe cs6 master collection full paketi windows8 i destekliyormu?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir