ADSL abonesi olacaklara mini dizüstü sürprizi

Kampanyaların ardı arkası kesilmiyor: BiRi ADSL, yeni abonelere çok farklı bir imkan sunuyor...

ADSL abonesi olacaklara mini dizüstü sürprizi

Koç.net, Arçelik ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle yepyeni bir kampanyaya imza attı. Grundig Mini Dizüstü Bilgisayar ve BiRi ADSL paketleri, aynı kampanya paketinde uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla tüketicilerle buluşuyor.

Kampanya 12 ay ve 24 ay taahhütlü seçeneklerle tüketicilere sunuluyor. 24 ay taahhütlü seçenekte; 1Mbps hızda 4GB ADSL için ayda 69,00TL, 2Mbps hızda 6GB ADSL için ayda 89,00TL, 1Mbps hızda sınırsız ADSL için ise ayda 89,00TL ödeniyor. Tüketiciler; WORLD, BONUS, AXESS ve ya CARDFINANS özelliği taşıyan kredi kartlarıyla ödemelerini taksitlendirebiliyor. Ayrıca kampanyada kablosuz modem ücretsiz olarak tüketicilere sunuluyor.

Grundig Mini Dizüstü Bilgisayar ve BiRi ADSL'in bir arada sunulduğu kampanya, Arçelik ve Beko bayilerinde tüketicileri bekliyor. 30 Nisan 2009 tarihine kadar
geçerli ve stoklarla sınırlı olan kampanyanın detayları www.biri.com.tr internet sitesinde yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için:
(216) 556 10 20
www.biri.com.tr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Bu bilgisayarın teknik özelliği yok mu? Şu ana kadar hiçbir yerde bulamadım...

niye biz kekmiyik :D

bunların hepsi para tuzağı mini dizüstünün parasını biz ödüyoruz ee hani hediyeydi 1 mbps internet 69 tl yani 39 tl yi 2 yıl boyunca ödetip dizüstünü bize satmış olacaklar 2 yıl içinde o dizüstü tarihi eser olur.

bilgisayar vereceklerine internetleri 1 lira daha ucuz olsun (24 ay falan değil ama!)

Şu anda 1Mbps hızda 4GB kotalı interneti 29 TL'ye sunuyorlar ama laptop verdikleri için bu fiyat 69 TL'ye fırlamış bu nasıl hediye BİRİ bana söylesin :S

hesapladım bilgisayarın fiyatı 1 milyarı geçiyor. markası grundig. onu alacağıma gider 600 ytl ye acer, asus, packard bell alırım daha mantıklı. iyice kek belledi halkı bunlar.

yahu yeter arkadaş gidin internet hızını artırın yeter bıktık kampanyalarınızdan istemiyoruz gidin başınıza çalın modeminizi de başvuru ücretinizi de interneti hızlandırın siz internetiiii

Telekom bu kampanyayi yapacagini onceden duyurmustu. tek hatasi haziran ayindan sonra yapacagini soylemesi. Biri uyanik davranip musteri kapmaya calisiyor :D

ay pek ucuzmuş hemen on tane abonelik alayım hahaha

Bu "kampanya" bana yıllar önceki veezygo kampanyasını hatırlattı.

hayatımda duyduğum en "cebe indiragandi" kampanyası. varmı bu ülkede bu kadar saf adam yahu :)

biri miri hikaye. alt yapı yok. adsl2+ diyorlar ortada yok. telekom yeni yapılanıyor adl2+ için bizim biriciler adsl2+ veriyoruz diyor. üstüne grundig.

29 internet ücreti varsayalın

69-29 = 40
24 x 40 = 960 tl eder. zaten bu paraya pc alınır. iki yıl kendilerine köle arıyorlar. madem bir kampnaya yapıyorsun avatajı olsun.

29 internet ücreti varsayalın

69-29 = 40
24 x 40 = 960 tl eder.
Alıntı

960ytl'ye grundig! Lan sen beni kerizmi sandın.En iyi mini dizüstüyü alırım ben o fiyata.

halkın cebinde para varmı diye sormak lazım ayda 29 tl yi ödeyen 69 nasıl ödiycek.ülkemizde en üzüldüğüm nokta şu internet meselesi ne hızı hız ne fiyatı fiyat daha adsl+2 ye bile geçemedik standart olarak.

şaka gibi kampanya

bende bulamadım özelliğini alan yokmu

anlasilan biri daha bizi kaziklamaya calisiyor xD

Bilgisayarın teknik özelliğide yok. Bunlar gerçekten insanları soyup soğana çeviriyorlar. Hem 29 tl öde hem +40 öde. Nasıl kampanya bu. Aldanmayın arkadaşlar böyle kampanyalara. Ayrıyetten 24 aylık abonelik taahhüt ettiriyorlar. Bu nasıl insan hakları. Yokmu buna dur diyecek birisi, yokmu bu yanlışlığı düzeltecek birisi. Nereye başvurmak gerekiyor bu gibi durumları. Yokmu bi bilen yokmuuuu???

rahmetli kemela sunalın e-kolay 56K modem ile telefonun meşgul olarak çalıştıgı dönemi hatırladım e-kolay..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play