ADSL sorunlarınızı kendi başınıza çözün

TTNET'in ücretsiz "Pratik Çözüm" uygulaması büyük bir ilgi toplamayı başarmış görünüyor!

ADSL sorunlarınızı kendi başınıza çözün

TTNET'in Mayıs 2012'de müşterilerinin kullanımına sunduğu ücretsiz TTNET Pratik Çözüm uygulamasıyla 200 bin TTNET'li ADSL bağlantılarıyla ilgili problemlerini kendi kendilerine çözme imkanı buldu. TTNET Pratik Çözüm, kullanıcıların karşılaştıkları çeşitli bağlantı sorunlarını çok hızlı ve pratik bir şekilde sonuca ulaştırarak toplamda 205.000 kurulum ve 860.000 çözüm gerçekleştirdi. Pratik çözüm, kullanıcılarına ortalama 2 ile 5 dakika arasında çözüme ulaşma imkanı sunarak zamandan büyük kazanç sağladı.

TTNET Pratik Çözüm uygulaması, kullanıcıların yaşadıkları bağlantı sorunlarında devreye giriyor ve gerekli yönlendirmeleri yaparak bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili problemin kaynağını otomatik olarak tespit ediyor. Kolayca uygulanabilecek adımlarla etkin bir çözüm sunuyor.

TTNET Pratik Çözüm nasıl çalışıyor?

TTNET Pratik Çözüm, bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili sorunları otomatik olarak tespit ederek basit yönlendirmelerle problemin çözümünü sağlıyor. Herhangi bir nedenle internet bağlantısında sorun yaşandığında, TTNET Pratik Çözüm uygulaması bu sorunları çözmek için testlere başlıyor ve sorunun kaynağını kısa zamanda tespit ediyor. Problem çözüldükten sonra kullanıcıyı TTNET Destek Portalı'na yönlendirerek bilgisayarın güvenliği, internet bağlantısı ve sistem özellikleriyle ilgili detaylı bilgi veriyor, bağlantı ve sistem performansını artıracak önerilerde bulunuyor. Ayrıca hız testine de olanak sağlıyor. TTNET Pratik Çözüm, kullanıcıyla ilgisi olmayan teknik arızalardan dolayı internete bağlanamayan bilgisayarla ve modemle ilgili bilgi toplayarak bir Hizmet Kodu oluşturuyor. Müşteri Hizmetleri, bu kod sayesinde, sorunu daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yorumlayabiliyor.

TTNET Pratik Çözüm, http://www.ttnet.com.tr:80/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Pratik-Cozum.aspx linkinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

En pratik çözüm titineti bırakmak. Ben bıraktım kurtuldum. İnternet kaymak gibi oldu.

heç memnun değilim .kotamın sınırsız olmasına rağmen 5 gb dan sonra neden hızı 10 megabitten 0'a indiriyorsunuz?.(örnek:chipe girene kadar 10 saat sürüo.) cevabını alamadım.

ttnet abonelerine özelmiş, bende çalışmadı, zaten bitek kendilerinin ki dandik olduğu için ttnet kullanıcılarından başkasına lazım değil, akıllıca.

"860.000 çözüm gerçekleştirdi" 860.000 sorun cıkmış olması normal miki acaba :))

Titinet adamı hayattan soğutur.Hatla ilgili bir problem vardı en baştan beri telefonda bağlantığımda Ana kızlık soyadı sormaktan,tamam efendim demekten ileri gidemediler Ve sorunum 1.5 ayda çözüldü gerçekten mağdurum ama bir tane muhattap bile bulamadım.En sonunda kendime göre bir çözüm geliştirdim.Eğer internet sorunum giderilmezse iptal edeceğim dedim.Sonra korkudan ilgilenmeye başladılar.Neden birilerini korkutmadan bir iş yapılamıyor bu ülkede.Cidden insanın her ne kadar da nefret etsem ABD de yaşayası geliyor.Ha kimse çıkıp bizim 3Gmiz onlarınkinden kat kat hızlı demesin.Sazan mevsimi de bitti artık. Umarım superonline gerçekten bir rakip olur da bu sorunlarla karşılaşmam.

En kısa zamanda süperonline'na geçmeyi planlıyorum....TTNet'ten bıktım usandım artık.... Verdiği hizmetin karşılığı; "http://www.speedtest.net/result/2680474797.png" Yorumu size bırakıyorum... :-/

Gerçektende şu TTNet'i bırakıp başka ISS'ye geçtiğimden beri Internet ile ilgili sorunum kalmadı. Ne bağlantı, ne hız problemi. Hepsi tarih oldu.

Bu sorunları incelerken hangi bilgilerimiz TTNET in eline geçiyor acaba? Bize verdiği kod çağrı merkezinde değerlendirilebiliyorsa , bir şekilde bilgilerimiz gönderiliyor demektir

http://p1305.hizliresim.com/19/1/mmwy5.png TTNET sunduğun Pratik Çözüm için teşekkürler sayende uçuyorum hızdan........ :@

Kardeşim, dünyada gidilecek son ülkelerden ikisidir ABD ve İngiltere. Eğer oralarda çok iyi bir işiniz olacaksa, kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Türkler için gidilecek en iyi memleketler gene Avrupa'dadır. TTNET konusunda da yerden göğe kadar haklısınız. "Sizin yaptığınızı dürüst insanlar yapmaz!" başlıklı blog yazımı okuyun ve bir de UyduNet'in ve diğer şirketlerin durumunu ve de devletin bu şirketlere yaklaşımını kabaca öğrenin! Aslında yazılacak çok fazla şey var ama her şeyi yeri geldikçe yazıyorum...

interenet bağlatacaklar sakın ttnet almayın....adam gibi hizmet verseler böyle böyle saçma sapan programlar yapıp müşterisini zor durumda bırakmazlar.... sorunlu bağlantıyı ben düzeltemiyom al sen düzelt diyor aklın sıra.....olur hem para ver hem neti kullanama.....

Yalan soyluyorlar buzim sorunumuzu cozmediler bunlar elali sevabi birakmislar verdigimiz para haram olsun

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play