Age of Conan: Worldcraft'ın seksi dünyası

Funcom firması yetişkinlere yönelik bir online RPG oyununu piyasaya sürmek istiyor...

Age of Conan: Worldcraft'ın seksi dünyası
Age of Conan: Yetişkinlere yönelik online oyun.

Online RPG oyunu Age of Conan'ın yapımında son aşamaya ulaşıldı. Funcom firması oyunu 23 Mayısta yayımlayacak. CHIP Online beta sürümü ile ilgili ilk izlenimleri sizinle paylaşacak.

"Age of Conan" tam anlamıyla yetişkinlere hitap eden bir oyun. Oyunda şiddet ve cinselliğin derecesi son derece yüksek. Mesela dişi bir karakteri üzerinde pek de fazla bir şey kalmayana dek soyabiliyorsunuz. Savaş sistemi en büyük rakibi "World of Warcraft" a ile karşılaştırıldığında hiç de pasif kalmamakla beraber çok iddialı diyebiliriz. Mesela sürekli olarak düşmanın nereye yerleşip barındığını gözetleyip buna uygun şekilde zayıf yönlerinden yararlanmalısınız.

Bunun dışında oyun türüne sadık kalmaya devam ediyor: Yüksek deneyim seviyelerine gelmek için güçlü canavarları yenmeniz gerekiyor. Diğer oyuncular ile olan etkileşiminiz chat kanalları ve grup oyunları üzerinden gerçekleşiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Oyunu ilk yapılış aşamasından beri takip ediyorum ve çok ilginç bir yönteme başvurulduğuna şahit oldum. Oyun tamamiyle oyuncuların(tester) isteklerine ve çalışmalarına göre şekillendiriliyor. Haritalar bile oyuncu isteklerine göre modelize edildi. World of Warcraft hegemonyasının sonu çok yakında geliyor. Kimsenin şüphesi olmasın. Ancak oyun yüksek gereksinimlerle beraber geliyor. www.systemrequirementslab.com adresinden deneyebilirsiniz.

arkadaslar oyun hakkında bıraz bılgı verırımısınız oyun ücretlimi ücretsızmı galıba parayla oynanıyormus ole duydum oynayan varsa anlatsın lutfen dogrusu nedır ?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play