AKG ile kulaklıklarda farklı bir boyut

Kulaklıkları ve mikrofonlarıyla tanınan AKG, kulaklık alanında her zevke hitap edecek.

AKG ile kulaklıklarda farklı bir boyut

Kayıt stüdyoları, radyolar, TV istasyonları, operalar ve tanınmış birçok gösteri merkezi ve uluslararası alanda ün yapmış müzisyenler yıllardır AKG'nin mikrofon ve kulaklıklarını kullanıyorlar.

Kulakiçi kulaklık serisinde yer alan AKG K 324 P, AKG'nin kendi teknolojisini kullanarak yüksek kalitede hem baslı hem tizli tam spectrum sesi, dış ses izolasyonu sayesinde temiz ve güçlü olarak bizlere sunuyor.

AKG K 324 P, ergonomik dizaynı, kulağa rahat oturuşu, 3 farklı boyuttaki kulaklık aparatı ile yolda, yolculukta veya istediğiniz her yerde kullanım kolaylığı sunuyor. Ayrıca hafifliği (3 gr ) ve taşıma çantası sayesinde AKG K 324 P'yi istediğiniz her yere kolayca götürebileceksiniz. Son olarak AKG K 324 P, beyaz ve krom kaplama renk alternatifleri ile her türlü taşınabilir CD ve MP3 çalar gibi müzik çalarlarla uyumludur.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Müzik prodüksüyon işi yapıyorum, kulaklık ile müzik dinlemek istediğimde (stüdyo dışında) Sennheiser CX55 oldukça yetiyor bana. Bass ve tizleri çok doyurucu. Gayet kaliteii malzeme.

Kulaklık satın alacaksanız, dediğim modeli alın. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa Sennheiser standtlarında ücretsiz deneme yapın. Karar verin.

nerden temin edebiliriz acaba

Şu kulak içi kulaklıklar oldum olası kulağımı ağrıtmıştır. Kullanamıyorum bir türlü bunları. Benim tercihim; JVC. Bu işte çok iyi bence.

creative'in bazı modelleri de aynen buna benziyor, hangisi hangisinden kopya çekmiş anlayamadım :D

otobüslerde giderken benim kulağımı ağrıtıyo yha

sennheiser mx200 deneyin. kulaklık gibi kulaklık.

kulak içi kulaklıkları nasıl kullanıyor millet ya?? ben hiç kullanamadım. çok rahatsız ediyor kulağımı. en iyisi çevresel olan kulaklıklar. onlarda da yazın terleme sorunu oluyor ama o da olsun varsın acıtmasından iyidir.
taşınabilirliği pek olmasada sennheiser hd 202 yi öneririm. hem ses hem fiyat olarakda uygun diğer kulaklıklara göre.

shuru e4c
creaztive zen aurvana in-ear
creative ep630
ve sennheiser CX 300 sahibiyim
in-ear kullanmayı çok severim artık normal kulaklığa geçesim gelmiyor. En çok kullandığım creative zen , AKG ise sahne ses sistemlerinde meşhur bir markadır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir