Akıllı cebi olmayanlar da oynayabilir!

Akıllı telefonunuz olmasa da, akıllı telefonların bu efsane 7 oyununu oynamanız mümkün! Nasıl mı?

Akıllı cebi olmayanlar da oynayabilir!

Akıllı cebiniz varsa, birçok müthiş oyuna erişiminiz var demektir. Peki ya akıllı cebiniz yoksa? Bu, mobil oyunlardan mahrum olduğunuz anlamına gelmiyor. Web tarayıcınızda da oynayabileceğiniz, birçok harika mobil oyun var! İşte bunlardan 7'si.

Angry Birds

Listemize akıllı cep tarihinin en çok indirilen oyunuyla başlayalım dedik. Angry Birds, Chrome'un HTML5 motorunun yeteneklerini gösteren bir deney olarak ortaya çıkmıştı. Ancak oyunu HTML5 destekli herhangi bir tarayıcıda oynamanız mümkün.

Bejeweled 3

Candy Crush hayranları, tüm bu hikayenin sorumlusu olan oyunla tanışın! "Tek sırada 3 taşı aynı hizaya getirme" oyunlarının öncüsü olan Bejeweled, akıllı ceplerde birçok farklı türeviyle ortaya çıktı. Bejeweled serisinin en iyisi olan Bejeweled 3 ise Classic, Lightning, Zen ve Quest olmak üzere size dört farklı oyun sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Telefonum HTML5 desteklemiyor. Hangi akıllı olmayan telefon destekliyor?

Ne kadar saçma bi teknolojiden kurtarip diğerine bagliyorsunuz . Kafa çalıştırıp gerçeğini yapsinlarda görelim . Bırakın artık sanalı

Bence akilli telefonlarda o bilgisayarlarda oynayabilecegimiz oyunlai nasil oynatip calistirabilecegiz ustunde calissaniz daha guzel olmaz mi?

Hangi akılsız telefon html 5 destekliyor ?

akıllı olmayan telefonların tarayıcıları henüz bu sayfaları açacak kadar güçlü değil. Bilgisayardan açacaksak zaten mağazada var oyunlar.

Size telefonla oynayın demiyolar web tarayıcınızda oynayabilirsiniz diyolar yani bilgisayarda

candy crush gibi popüler oyunlardan mahrum kalmamak için bilgisayarımdan facebook'a girip oyun oynuyorum ben. facebook'a bilgisayardan girip ordaki oyunları oynamak da akıllı telefonu olmayan benim gibiler için iyi bir çözüm olabilir. bir nokia 5800 xpressmusic sahibi olarak benim cep telefonumdan oynanabilen oyun neredeyse hiç kalmadı artık :( bütün oyunlar ios veya android cepler için tasarlanıyor maalesef :( ilk fırsatta kendime akıllı bir telefon alacağım, çok eskidi benimki :( bu arada keşke iphone'lar bu kadar pahalı olmasa... :(

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Akıllı cebi olmayanlar da oynayabilir!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir