Akıllı telefonlara şarj çözümü

Cüzdana sığabilen 50 gr Ağırlığında Powerbank: Tunçmatik Energy Card.

Akıllı telefonlara şarj çözümü

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri, cihazları sıklıkla şarj etme zorunluluğunun yanı sıra şarj cihazını taşımak da önemli bir sorun haline geldi. Tunçmatik, bu ihtiyaçtan yola çıkarak her an taşınması kolay, cüzdana bile rahatlıkla girebilecek incelikte ve 50 gr ağırlığındaki yeni Powerbank çözümü "Energy Card"ı piyasaya sundu.   

Tunçmatik Energy Card, uzun ömürlü lityum-ion bataryası, rahatlıkla taşınabilir kredi kartı inceliğiyle her an iletişimde kalmanızı sağlıyor. 0.8A şarj kapasitesiyle akıllı telefonları entegre micro USB soketiyle ekstra kabloya ihtiyaç duymadan şarj ediyor. Cihaz, esnek USB soketi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da dikkat çekiyor. Aşırı yük-kısa devre ve yüksek ısı koruma özellikleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card'da, pil kapasitesini gösteren 4 adet LED bulunuyor. 

Tunçmatik'in inceliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken şarj cihazı Energy Card'ı, Türkiye'nin önde gelen bilişim dağıtıcıları, teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İyi de neden bu kadar müsait bir ürüün üzerinde foto voltaik piller yok ? Ek olarak gayet iyi olabileceken.

0,8 A şarj kapasitesini yazanlar acaba neden enerji kapasitesini de yazmamışlar?

@29 Mar 2015 00:55 900mAh tunçmatik energycard 900 yazıp sitesine girip bakınca tüm özellikleri yazıyor.

0.8 A dediğiniz sanırım 800mAh kapasite. Aslında bizim saydam güneş panellerimiz var onları telefonların ekranlarına yerleştirsek pile bir miktar daha katkı sağlar

Peki kaç MAH?

Soyle sacma sapan seyler yerine pili cikabilen tlfn alip yedek batarya alirsaniz probleminiz cozulur. boyle sacma sapan seylere ihtiyaciniz olmaz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir