Alışılmadık bir Hıdırellez deneyimi

Yandex, kullanıcılarına alışılmadık bir Hıdırellez deneyimi sunuyor.

Yandex ile alışılmadık bir Hıdırellez deneyimi

Türkiye'ye özgü hizmet ve özellikleri ile öne çıkan Yandex, kullanıcılarına alışılmadık bir Hıdırellez deneyimi sunuyor. Türkiye'de insanlar için özel bir önemi olan Hıdırellez günü için farklı bir sayfa hazırlayan Yandex, kullanıcıları Hıdırellez ile ilgili detaylı ve çok bilinmeyen bilgilerle buluşturmanın yanı sıra Mayıs ayı içerisinde düzenlenecek ilgili etkinliklerden de haberdar ediyor.

Yandex'in Hıdırellez için tasarladığı özel sayfaya Yandex ana sayfası üzerinde yavaşça kanat çırpan kelebeğe fare imleci ile dokunulduğunda erişilebiliyor. İlgili arama sonuçlarında ise kullanıcılar Hıdırellez gelenekleri ile ilgili sadece Yandex'te bulabilecekleri içeriklere ve etkinlik takvimine erişebilmelerinin yanı sıra, isterlerse Hıdırellez'e özel dileklerini çizebiliyor ya da hazır çizim dileklerden seçim yapabiliyor. Çizilen veya seçilen dilekler sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

YanDEX iflasın eşiğinde 400 çalışanı iişten çıkarmışlar diğerleride yakın zamanda çıkartılacakmış.Rusların işi bu kadar olur.Ruslra hiç bir zaman güvenilmez.

@07 Mayıs 2015 06:48 AİMP'in de Rus yapımı olduğunu hatırlatırım. Direk olarak hepsini içine alan bir genelleme yapmak bilişsel mantığa göre hata yapmayı kabullenmekle eşdeğerdir. Yalnız yande xkonusunda katılıyorum. Ha amerikan istihbaratı ha rus itihbaratı ikisi de aynı meret.

dilekler ne zaman yazılır ne zaman denize atılır

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost