SE Naite: Çok farklı bir cep telefonu...

Sony Ericsson Naite: Sadece özellikleri ile değil, farklı bir yönüyle de öne çıkıyor...

En sevdiğiniz uygulamalar elinizin altında

En sevdiğiniz uygulamalar elinizin altında

İnternet, mesaj, takvim veya kontaklar... Naite, en çok sevdiğiniz uygulamalara tek bir hareketle giriş sağlıyor. Dilerseniz çiçek siparişi verin, randevunuzun saatini değiştirin ya da tek bir dokunuşla arkadaşınıza e-mail atın. Nerede olursanız olun; internette hızlı dolaşım ve Google'da arama yapmak için tek bir tık yeterli. Görüntülü konuşma fonksiyonu ise, aile ve arkadaşlarınızla yüz yüze konuşma fırsatı sunuyor.

Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Quentin Cordier ürünle ilgili şunları söylüyor: "Naite, iş ve özel hayatı organize etmeye yardımcı olurken, daha az kağıt tüketimi ve düşük-güçlü şarj imkanıyla da çevrenin korunmasına destek veriyor. Çevreye duyarlı olmak teknolojinin sunduğu özelliklerden ve tasarımdan feragat etmek anlamına gelmez. 3G ve Aktif Masaüstü gibi etkileyici özellikleriyle Naite hem gününüzü organize edecek kadar teknolojik hem de bir o kadar çevreci."

Naite EcoMate™ uygulamasıyla da çevreci kimliğini destekliyor. Uygulama sayesinde araba kullanmak yerine yürüyerek katettiğiniz mesafe boyunca ne kadar karbondioksit tasarrufu yaptığınızı görebiliyorsunuz.

Sony Ericsson Naite
• E-posta ve mesaj ile kesintisiz iletişim
• HSDPA, yüksek hızlı tarama&yükleme
• Fotoğraf çekimi ve paylaşımı ya da görüntülü aramayla yüz yüze konuşma
• Aktif masaüstü ve interaktif takvim
• Geri dönüşümlü plastik, çevre dostu ambalaj ve düşük güç sarfiyatlı şarj cihazı.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

se den şaşmalalı

yeni, güzel, ve kendine has özellikler! SE!

ya arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum ancak muhtemelen almamı engelleyecek tek kusuru telefon güvenliğinin yüzde 90ınını oluşturan tuş kilidine şifre konulması özelliği olmaması...yani anlamadığım 5 sene önce aldığım, mesaj atmak ve arama yapmaktan başka bir özelliği olmayan en bir "basic" nokia telefonda bile olan tuş kilidini şifresi özelliği 2010 yılında satışa çıkan 3Gli, görüntülü konuşma özelliği olan, CO2 ölçeri olan, yarısından fazlası geri dönüştürülmüş maddeden üretilmiş Sony Ericsson telefonda yok...bu nasıl iş anlamadım...eğer bu iş için olan ve bu telefonla uyumlu bir program biliyorsanız lütfen paylaşın...piyasadaki şifreleme programlarının hepsi sadece ama sadece belli file/folderları şifreliyor...asıl olması gereken tuş kilidini şifreleyecek bir program...

Telefonu 1 aydır kullanıyorum. 3 yıllık nokia 6300 kullanımımdan sonra bu telefona alısmakta hic zorlanmadım. Ozellikleri oldukca iyi. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
En sevdiğiniz uygulamalar elinizin altında
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir