Amazon'un beklenen cebi bu mu?

Cep telefonu pazarını sallayacağı söylenen yeni cep bombasından ilk görüntü geldi... Haberimizde...

  • Cem Şancı
Amazon'un beklenen cebi bu mu?

Teknoloji dünyası merakla dev online perakendeci Amazon'un telefonunu bekliyor. Akıllı telefon pazarında dengeleri değiştirmesi beklenen ve büyük bir hızla yüksek pazar payı kazanması ihtimali olan Amazon telefonunun ilk görüntüleri de sonunda internete sızdı.

Gerçek bir fotoğraf olmasa da, telefonun tasarımını gösteren bir modelleme olarak ortaya çıkan görüntüde telefonların biraz "eski model" görünmesi herkesin dikkatini çekti. iPhone 3G çizgilerine sahip olan ve rakiplerine oranla daha "kalın" görünen telefonun beklenen "üst düzey" görünüme sahip olmaması şaşkınlık yarattı.

Görüntüler resmen onaylanmış olmasa da sızdıran kaynağın çok güvenilir olması, telefonun görüntülerinin gerçek olduğu ihtimalini yükseltiyor.

Telefonda ayrıca, Galaxy S5'te olduğu gibi bir Home buttonu bulunması da dikkat çekiyor. Ayrıca telefonda baş hareketlerini izlemek gibi yetenekler ve özel bir işletim sistemi bulunacağı da söyleniyor. Telefonun kullanıcıları ise GSM operatörleri ile Amazon Prime Data sözleşemesi yapabilecek. Bu sözleşmenin şartları henüz belli değil ancak internet kullanımında bazı avantajları olacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Akıllı cihaz deyince azıcıkta goze hitap edecek bu olmamış

bi sen eksiktin komik amazon....

eee napakkk

Biraz nexus 4 ü andırıyor gibi

eskiden teller küçülürdü rahatca cebe koyardık ozamanlar mini cepler çoğalınca bazı karikatürcüler milletin cebi sırtında taşıyacak derlerdi çizerlerdi doğruymuş yakın da mala gibi telefonlar gelecek demişlerdi doğruymuş adamın boyu 160 elinde note3 var aloo diyor bakan gülmekten yere yatıyor keşke bi resim çekip burda yayınlasaydık yaavv ne olurdu :)

@04 May 2014 23:03 160 gene iyi,150 lik hatyunlarda note 3 üstüne telefondan büyük kulaklı mulaklı garip ekran koruyucuları var.

Sen de yorum yaz