Amazon'un en çok satan cep telefonları

Online alışveriş devi Amazon'un en çok satan 20 telefonu bir arada! Sizce birinci kim?

Amazon'un en çok satan cep telefonları

Dünyanın en büyük internet mağazalarından biri olan Amazon, telefonunu değiştirmek isteyen dünyanın her yerinden müşteriyi kendisine çekiyor. Sunulan seçenekler içinden çıkılmaz uzunlukta bir liste oluşturabilir. Ama bu seçenekler içinden 20 telefon diğerlerinin arasından sıyrılarak en çok satan listesine girmeyi başarıyor. 

Sadece sesli görüşme yapmaya ve mesaj yazmaya yarayan ucuz telefonlardan 500 avroluk tablet boyutlarında telefonlara kadar her fiyat aralığında seçeneklerin bulunduğu listeyi sıkı bir incelemeye tabi tuttuk. İşte Aralık ayının ortasına kadar, dev sitede en çok satılan 20 cep telefonu... Tıklayın...

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Amazon kullanıcılarının "en çok memnun kaldığı" telefonlar listesini de yayınlayın. İlk sıralarda hep Windows Phone'lu cihazlar var hatta Nokia Lumia 920 birinci sırada.

11820 yi arayın merak ettiğiniz herşeyi öğrenebilirsiniz :)

windows phone işletim sistemi bir hezimet olacak bence symbianın kaderini paylaşacak

gerçekten satışlarda değil ama kullanıcıların memnun olma oranlarında Windows cepler listelerde en üstlerde. görünümüde çok şık hem ucuzlarsa alırım hemen.

O simgeler ne ya öyle Android güzel ve şık bir arayüz hiç mi sunmayacak bizlere? Bence acilen görselliğine önem vermeli Google şu sistemin, kullanamıyorum içim almıyor.

@02 Oca 2013 19:03 google androide stabilite ve şıklık getirince geriye sadece uygulama kalitesi kalır

Satışları bilmem ama hiçbiri Lumia yada iPhone kadar şık görünmüyor. Kasa tasarımından kaybettiği gibi arayuzden de kaybediyor Android cihazlar.

@04 Oca 2013 17:11 Insanlarin begenileri ayri ayri. Bana da iPhone cok itici geliyor goruntu olarak. HTC'yi gectim 2. telefonum X5 dahi iPhone'dan daha estetik geliyor bana.

@04 Oca 2013 17:11 motorola razr görmemiş olmalısın tasarım kalite güç bir arada :D

çok kötü telefon

hepsinden hoslaniyorum.cok seviyorum su telefonlari.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir