AMD'den size özel bir kartvizit

AMD'nin yeni kampanyası ile AMD logolu şık bir kartvizite sahip olacaksınız. İşte ayrıntılar...

AMD, farklı ve farklı olduğu kadar da ilgi çekici bir kampanya başlattı. Şirket, Phenom X4 9000 Serisi dört çekirdekli işlemci veya ATI Radeon HD 4800 serisi ekran kartına sahip olanlara kişiye özel kartvizit hediye ediyor.

Size özel kartvizitlere sahip olmak için yapmanız gereken tek iş, almış olduğunuz HD 4800 serisi ekran kartı veya Phenom X4 dört çekirdekli işlemcinin fatura numaralarını 31 Aralık 2008'e kadar www.amd.com/unleash web sitesine kaydetmek.

Öncelikle bu adrese girin, "Ücretsiz setinizi şimdi alın" bağlantısına tıklayın ve sizden istenen kısa bilgileri yazın. Daha sonra farklı kartvizit tasarımlarından birini seçmeli ve kartvizitinizin nasıl görüneceğini belirlemeniz gerekiyor. Sitede, yapacağınız seçimler doğrultusunda kartvizitinizin nasıl göründüğünü inceleme şansına da sahipsiniz.

Tüm işlemleri eksiksiz olarak tamamlarsanız, sizin seçtiğiniz tasarımdaki 20 adet kartvizit adresinize postalanacak.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için www.amd.com/unleash adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Vah Amd Vah ne günlere düştün be bir zamanların CPU devi.Allah kurtarsın ne diyelim.

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
Vah Amd Vah ne günlere düştün be bir zamanların CPU devi.Allah kurtarsın ne diyelim.

Cevabım: Ne alaka şimdi? Bunun CPU devi ile alakalı tarafı ne? Farklılık için yapılmış, kişiden kişiye kullanılabilirliği değişen bir faaliyete girmiş AMD. Ayrıca CPU satmak için yapılmış bir şey değil bu. Çünkü dikkat ettiysen, Fatura Numaranı ibraz ederek bu faaliyete katılabiliyorsun. Yani AMD; "alan almış daha ne uğraşayım" diyebilirdi. Ama öyle dememiş.

>Vah Amd Vah ne günlere düştün be bir zamanların CPU devi.Allah kurtarsın ne diyelim.

arkadaşım amatör fanatizmin everestine ulaşmışsın.
AMD şu anda tarihinin hiçbir döneminde olmadığı oranda bir pazar payına sahip ve bu oran düşmüyor, istikrarlı bir şekilde yükseliyor.
sen en iyisi teknoloji işlerini bırak maça git avazın çıktığı kadar bağır rahatla. yani senin platformun burası değil, açık tiribünler.

Bu Kartvizit i kullanıyorum çok kaliteli olmasada hoş bir tasarımı var..

AMD şu anda tarihinin hiçbir döneminde olmadığı oranda bir pazar payına sahip.
-----------------------------------------------------------------------------------
Amd aslında 2008 yılını felaket kötü geçirdi.Habire zarar edip duruyor.Sürekli birilerinin kovulma haberlerini alıyoruz.Malesef Amd için işler pek yolunda girmedi son zamanlarda.Yeni çıkacak işlemcilerde de pek kimsenin umudu yok.Tek teselli son zamanlarda grafik piyasasındaki durumu

çocuk mu kandırıyo bunlar.eli ayağı düzgün hediyeler verseler ya.ne güzel olur

Ben aldım 1 - 1.5 ay sonra geldi amsterdamdan göndermişlerdi. Denildiği gibi kaliteli bir şey değil. Havam olsun diyorsanız alın dursun. :)

ATIyi satınalmış olsa intel bile birkaç yıl zarar ederdi. pazar payıyla karlılık farklı şeylerdir. yatırımların sebep olduğu zararlardan zarar gelmez. ekonomi ne mutlu ki fanatizm değil matematik temelli.

Bu kart vizitten banada geldi 20 tane hoş bir görünümü var gerçekden.Gelmez diye tahmin ediyordum 1 hafta sonra yurtdışından gelmiş.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir