Amiral gemisi katili OnePlus 3 göründü!

Amiral gemisi katili OnePlus'ın yeni modeli OnePlus 3, bu kez fotoğraflarla sızdı!

  • Ercan Uğurlu
Amiral gemisi katili OnePlus 3 göründü!

"Amiral gemisi katili" lakaplı telefonların üreticisi Çinli OnePlus, yeni modelle beraber çıtayı yine yukarı taşıyacak gibi görünüyor. Daha önce ortaya çıkan sızıntıların yanında bu defa görselleriyle de sızan OnePlus 3, tasarımıyla nispeten HTC 10'u andırıyor.

Ortaya çıkan görsellerin OnePlus 3'e ait oluğu iddia ediliyor. Elbette bunlar şimdilik iddia, ancak bu iddianın oldukça sevindirici olduğu açık. Zira fotoğraflarda, telefonun özellikle arka yüzeyiyle OnePlus 2'ye kıyasla daha iyi bir malzemeye sahip olduğu anlaşılıyor.

Burada gerek anten çizgileri gerek metalik görünümüyle HTC 10'u andıran OnePlus 3'ün, yine arka kamerasında da daha geniş bir lense yer verilmiş gibi. Ön yüzde de parmak izi okuyucu içeren telefonun ne zaman tanıtılacağı hakkında bir bilgi ise henüz yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

htc 10 ve samsung c5 e benziyor

Biz Tanişamadik Şu Katille:))

Çin malı telefon mu alınır yav. İçini açıp baksan, ağırlık etsin diye tutturulmuş boş cıvata çıkar içinden. Gidin Vestel, Casper, Genral Mobile alın, güle güle kullanırsınız...

bunun balonu söneli aylar yıllar oluyor yahu artık heyecanı falan kalmadı bu one olas plas her neyse. diğer çinli markalar uçtu gidiyor.

Çin malı alınır mı diyen zat. Ben ulefone kullanıyorum ve iPhone katili diye tanımlanıyor. Veysel taş devrini daha aşamadı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play