Android 2.2 internete sızdı!

Google'ın yeni işletim sistemi Android 2.2 Froyo internete düştü... İşte yeni Android'in sundukları

  • Gökay Özbudak
Android 2.2 internette!
İndirenler özellikleri ve görüntüleri paylaşmaya başladılar bile...

Merakla beklenen Google'ın Android işletim sistemi Android 2.2 Froyo internete sızdı. Nexus One için indirilip kurulabilen işletim sistemin bir önceki sürümüne göre farklılıklar ve küçük bir hız artışı bulunuyor.

Google sunucularından indirilebilen işletim sistemini kurabilmek için daha önceki sürümü FRF50'nin telefonunuzda kurulu olması gerekiyor. Telefonunuza Android 2.2 kurmak için Google sunucularına bakmak isteyebilirsiniz ancak aşırı bir yüklenmeden dolayı oldukça yavaş.

Android 2.2 işletim sistemi, sesli arama ve sesli Google Translate özellikleri, SD kart üzerinde uygulama depolayabilme, otomatik güncelleme ve çok daha fazlası ile daha güçlü hale getirildi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

iş online olduktan sonra ne yapsın millet android'i.

%400 oranında bir hız artışı deniliyordu ama sanırım o kadar hız artışı olmamış gibi anlaşılıyor haberinizden. belkide söylentiler yalan oldu :)

google bu cep os piyasasini salamaya kararli gorunuyor

2.2 versiyonuna eklenen "portable WIFI hotspot" ozeligi ile wifi servis ozeligi cok hos birozellik oldu

Kardeşime de bu Nexus One'dan aldırabiliriz Amerika'dan, bakalım... Fiyatı çok gelirse Android'li HTC modellerinden birine de bakabiliriz. Benden şanslı veled, üniversite hediyesi olacak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play