Android 2.3 ilk hangi cebe geliyor?

Çoğu kullanıcı halen 2.2 sürümüne kavuşamazken, bu cep birkaç gün sonra Android 2.3'e kavuşacak!

  • Gökay Özbudak
İlk güncelleme Google telefona!
Satışlarda geride kaldı...

Google'ın Android 2.2 güncellemesi, pil ömrü ve performansta büyük yenilikler getirmiş, Android telefon alanların kafasındaki "acaba?" sorusunu da gidermişti. Şimdi ise Gingerbread kod adıyla yeni Android piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Google çalışanı Alvaro Fuentes Vasquez ise Likedln sayfasında, Android 2.3'ün öncelikle hangi telefona geleceğinin ipuçlarını verdi; "Nexus One telefonlarınızı birkaç gün içinde gelecek olan Android 2.3 güncellemesi için hazırlayın."

Nexus One'ın yalnızca internetten satılması ve mağazalara çok az gönderilmesi satışını büyük ölçüde kötü etkilemişti. Hatırlarsanız
Android 2.2 güncellemesi de ilk olarak Nexus One telefonlara gelmişti.

Android 2.3 güncellemesiyle, arayüzde güncelleme olacak, internet tarayıcısına HTML 5 için tam destek gelecek, yeni bir GPS sistemiyle beraber ufak tefek bazı değişiklikler de olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Samsung ve HTC avuçlarını yalamaya devam etsin. Onların güncellemeleri 6 ay sonra mı gelir, yoksa hiç mi gelmez, kim bilebilirki :)))

Nexus One android guncellemelerini her zaman ilk alan telefon olacaktir. En azindan google tarafindan yeni bir telefon lansmani yapilana kadar. Htc tarafindan yapilmis olsa da N1 google adina ve isteklerine uygun olarak yapilmistir.

Samsung ve HTC avuçlarını yalamaya devam etsin. Onların güncellemeleri 6 ay sonra mı gelir, yoksa hiç mi gelmez, kim bilebilirki :)))
------------------------------------------------------------------------------
nexus htcnin telefonu :)

forewer android canım benim :)

eski surumlerinde cok eksik vardi ama bunlarda bu eksikler giderildimi bilmiyorum nexus one kullandim hic memnun degildim bu haliyle iphone a rakip olamazdi ve sattim iphone aldim insallah gelistirmislerdir.

Xperiamız daha yeni 2.1 e getçi :)SE gelecek yıl gecer herhalde yeni surume:)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost