Android 4.4.2 de geldi!

Pek çoğumuz halen Android 4.3 beklerken, bazılarımız Android 4.4.2'yi indirmeye başladı bile...

Android 4.4.2 de geldi!

Ne kadar para verirseniz verin, satın aldığınız pahalı bir Android cebe yeni sürümü yükleyebilmeniz, genellikle üreticinin hızına ve insafına bağlı. Fakat bu kural, Google'ın "öz çocuğu" Nexus telefonları ve tabletleri için geçerli değil.

Daha birkaç gün önce Android 4.4.1 güncellemesini alan Nexus telefon ve tabletleri bugün de Android 4.4.2 KitKat güncellemelerini almaya başladı. Ancak bu güncellemenin bir zorunluluk nedeniyle bu kadar hızlı yapıldığı söyleniyor zira Android 4.4.1'in kimi Nexus modellerinde uyumsuzluk sorununa neden olduğu için Google'ın telefonları hızla güncelleme kararı aldığı düşünülüyor. Zaten güncelleme boyutu da, yaklaşık 2 MB ile sınırlı...

Elbette, benzer bir sorun başka bir marka telefonda yaşansa, aynı hızda hareket edilip edilmeyeceği de bir soru işareti.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Hihi 2MB :D

Hihi 2MB :D

Androidte alınancak tek seri.

biz hala 4.1

51 Mb.. 2 MB degil

@10 Ara 2013 19:02 Eğer 4.4.1 güncellemesini almadıysanız 51 MB ama sideload gibi yöntemler ile 4.4.1 e güncellediyseniz sadece 2 mb lık bir güncelleme indirecek.

nexus 5'te bluetoothla dosya atılamıyor, ios gibi kapalı sistem olduğu söyleniyor doğru mu?

10dkka önce 4.4.2 ye güncelleme geldi nexus 4 cihazıma ama bı hata gördüm hotspot tasınabşlir kablosuzu açtıımda hata verıyor wrs kapatıyor. 4.4.2 için çok yüksek boyutta bir güncelleme gelmedi fakat bilidirimler bölümünün sayfdamlığı gitmiş kamerayı açtığımda 2 kez tel dondu ilk kez basıma geldi tel donması ve daha farkedemediğim hatalar warsa sizinde yazmanızı isterimki çözümler bulunmalı!! 4.4.3 te büyük bir güncelleme bekliyoruz bayaa bi eksikler war halen kitkatta!!!

Geldi de noldu bir yenilik mi var ? Boşa zaman kaybı işte.

51 MB LIK GÜNCELLEMEYİ İNDİRDİM NE SORUNLA KARŞILAŞTIM NEDE PROBLEMLE.HIZI KONUSUNDA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR FARK DA YAŞADIM.İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN(BEYAZ NEXUS 4)

52 MB ne ikisi

Android 4.4.2,4.3,4.4 kitkat vs.başımız dondu.tableti alalı 2 yıl oldu tek güncelleme gelmedi. Bu android ve samsung alanlarda zerre kadar akıl varsa bi daha almazlar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir