Android 4.4.3 KitKat yolda!

Android KitKat'in yeni sürümü 4.4.3 sızdı. Peki, yeni işletim sistemi ne zaman, hangi cebe gelecek?

Android 4.4.3 KitKat yolda!

Android 4.4 KitKat'ın telefonlarda görülmeye başlamasından kısa bir süre sonra Google güncellemelere kaldığı yerden devam etmiş ve KitKat platformu en son 4.4.2 sürümüne yükselmişti. Şimdi ise yeni güncelleme olan KitKat 4.4.3 sürümü ortaya çıktı. Google, yeni sürümle birlikte işletim sisteminin hatalarını düzeltmeye devam edecek.

Google'ın KitKat 4.4.3 sürümü sızdı. İlk olarak Nexus 5 ve Nexus 7'lerde görmeye başlayacağımız yeni Android sürümünün resmi olarak ortaya çıkmasına ise henüz zaman var. Birkaç ay sonra ilk olarak Nexus cihazlarda göreceğimiz KitKat 4.4.3'ün klavye de dahil olmak üzere özellikle kamera uygulaması üzerinde pek çok iyileştirme yapması bekleniyor.

Öte yandan Google'ın yeni Nexus'u da sızıntılar arasında bulunuyor. Bu yıl 25 Haziran'da düzenlenecek olan Google I/O konferansında tanıtılması beklenen Nexus 6'nın 5 veya 5.5 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağı gelen bilgiler arasında. LG ile işbirliği kapsamında sunulacak olan Nexus 6'nın,  Full HD veya 2K çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Nexus 4'e Gelecek mi yoksa gelmeyecekmi 4.4.3 chip acaba bu yoruma cevap yazabilirmisin? belli değil veya gelecek veya gelmeyecek diye :)

elmacılar güncelleme bahanesi ile dokunamadıkları tek ve müthiş bir telefon. hiç değilse bozuk bir güncelleme kasma donma yok nexus forever

nexus 99 da ciksa pil ve sd kart imkanlari olmadigi surece cop...

@31 Mar 2014 20:47 kendi çöp gelinle nexusu karıştırma

@31 Mar 2014 20:47 apple da da ad kart var fanboycuk ya da güncellemeni alamadın diye ağlama

Nexus 5 im var ve gerçekten çok memnunum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir