Android 4.4.3 test ediliyor!

Android'in bir sonraki sürümü KitKat 4.4.3 hakkında yeni bilgiler var!

  • Zeynel A. Öztürk
Android 4.4.3 test ediliyor!

Android'in bir sonraki sürümü Android 4.4.3, Google tarafından test edilmeye başlandı. Bu, KitKat'a gelecek güncellemenin çok uzakta olmadığını gösteriyor.

Sürüm numarasındaki küçük artıştan da tahmin edebileceğiniz gibi Android 4.4.3'ün fark edilir büyük değişiklerle gelmesi beklenmiyor. Güncellemenin kullanıcıların canını sıkan hataları onarması bekleniyor. Android Police'e göre Android 4.4.3, Google içinde Nexus  cihazlarında test edilmeye başlanmış durumda. Güncelleme, test aşamasını geçtikten sonra birkaç hafta içinde cihazlara sunulmaya başlanabilir.

Android 4.4.3'ün sadece hata onarımları içeren bir güncelleme olacağı söyleniyor. Örneğin Android 4.4.2'de kameranın yüksek seviyede işlemci kullanması sorununun Android 4.4.3'te çözülmesi bekleniyor.

Android 4.4 KitKat incelememize buradan ulaşabilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

2 3 ay sürer tr ye gelmesi

2 3 ay sürer tr ye gelmesi

Nexus ike alalım biz güncellemeyi apple fanboycuklar sesini keser bu sayede

Lg g2 türkiye garantili cihazlara 6 ay sonra falan gelir artık. Daha 4.4.2 gelecek diye bekliyoruz :D kazakistan a rom una kitkat geldi. Bize daha gelecek.

Daha 4.4.2 yi almadık

@14 Nis 2014 22:56 ben aldım hemd ekimin sonlarında nexus 4

@14 Nis 2014 22:56 SAKIN ALMA ZATEN...LG G2 VAR BENDE 4.2 DEN 4.4 GECTİM SORUNLAR VE DONMALAR HİÇBİTMİYOR.......BENCE EN STABİL SÜRÜM 4.2......

Sorun Google kaynaklı değil daha fazla kar peşinde koşan satıcı firmaların. Google zaten güncel sürümün verilmesi ile ilgili hatırı sayılır bir rest çekti. Yakında geciken güncellemelerden kimse şikayet etmeyecek diye ümit ediyorum.

android kamera ve foto işini iyi yapamıyor .

Sen de yorum yaz