Android 4.4, HTC One'a 3 ay içinde geliyor!

Güncellemeler konusunda "tembel" davranmayacağını açıklayan HTC, One kullanıcılarına müjdeyi verdi!

Android 4.4, HTC One'a 3 ay içinde geliyor!

Android 4.4 KitKat'ın duyurulmasıyla birlikte cep üreticileri, yeni sürüm hakkındaki planlarını açıklamaya başladılar.

HTC America'dan Jason Mackenzie, yaptığı açıklamada Android'in son sürümünü HTC One'a getirmek üzere "agresif" bir tavır izleyeceklerini söyledi. Buna göre HTC One'ın Google Play sürümü önümüzdeki 15 günde KitKat güncellemesini alacak. Cihazın geliştirici sürümleri ve kilidi açık sürümleri 30 gün içinde KitKat'a güncellenecek. Kuzey Amerika'da geriye kalan tüm HTC One'lar ise 90 gün içinde Android 4.4 KitKat'a terfi etmiş olacak.

HTC, One Max ve One Mini gibi cepleriyle ilgili Android 4.4 KiKat planlarına şu sıralarda şekil vermekle meşgul. Mackenzie, bunlar dahil diğer telefonlar hakkında HTC'nin yakın zamanda bir açıklama yapacağını söylüyor.

Mackenzie, HTC'nin Kuzey Amerika bölümü hakkında konuştuğundan geriye kalan cihazlar hakkında kesin bir bilgi henüz yok. Ancak Mackenzie'nin "güncellemeleri dağıtırken tembel davranmayacağız" sözleri, Türkiye'deki HTC One sahiplerinin de çok fazla beklemeyeceğini gösteriyor olsa gerek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Kitkat 2.4.x versiyonların çalıştığı makinelerlede iyi çalışacağı söylendiğine göre Sensation ve diğer telefonlara da güncelleme gelmeli bence.

@01 Kas 2013 17:36 o biraz zor arkadasım hatta imkansız hic bi firma yapmaz onu ancak rootlayıp custom romlarla 4.4 yuklersin

Resimde S3 4.4 KitKat mi kullanıyor ?

4.3 gelmeden gelmesin yada direk gelsin 4.4 tek gelecekse hızlı gelir yine bir iyileştirme ile gelir .. türkiyede 4.3 yok daha ama gelse iyidi

HTC One kral ya , aldıgıma pişman olmadıgım tek cihaz

Helal hTc :)

LG G2 den haber yok valla. Elimizde patlamasın :D amiral gemisi diye aldık.

Samsung sana gelsin bu gol.

Şu apple varya sevmem ama arkadaş adamlar yeni iosu hemen bütün tellerine şak diye yükletiyor.Yahu google yeni sürümü çıkardımı şunu hemen tüm üreticiler model ayrımı yapmadan neden güncelleme açmazlar.Sırf bu yüzden iosa geçecem ya

Telefon üreticileri,Müşterilerini yalvartıyorlar adeta,Ayıplı ticarettir bu,2 yıl garanti veriyorsan,Yazılımıda 2 yıl güncelleme vereceksin Yeni telefona veririm dersen,6 ayda bir yeni telefon çıkıyor,6 aylıkmı garantiniz,çakalmısınız,üreticimisiniz. 1500-2000 lira verilen,telefonlar,2 yılda iş görmez hale geliyor.Dünya çapında soygundur bu,Buna dünya çapında dur demek gerekiyor,bütün iletişim forumlarından kampanyalar yapalım.birileri duyacak elbette,susarsak inek gibi sağılmaya devam ediliriz.

Resimdeki telefona s3 dedin ya arkadaş. Yakınında pencere varsa biri iteklesin seni camdan.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir