Android 4.4 KitKat kullanacak cepler!

Android 4.4 KitKat ile gelen ya da 4.4'e yükseltilecek cepleri, özellikleriyle birlikte sıraladık!

  • H. Hüseyin Öztürk
Android'in en son sürümü 4.4 KitKat'lı cepler

Daha çok özellik, daha şık görünüş, daha iyi güvenlik: Google, Android işletim sistemi için düzenli olarak güncellemeler çıkarmaya devam ediyor.

Android'in en son sürümü olan Android 4.4 KitKat ise çoktan duyuruldu. Hangi ceplerin bu sürümü destekleyeceği ise merak konusuydu. Biz de, KitKat ile gelen ya da KitKat'a yükseltilecek cepleri, özellikleriyle galerimizde sıraladık.

Galerimize ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

aa android her modele güncelleme vermiyor mu? oysaki bütün Windows Phone 8'li telefonlar 3 sene daha güncelleme alacaktı. yazık.

@08 Şub 2014 01:15 üç seneden fazla dostum :)

@08 Şub 2014 01:15 Android vermiyor mu diye bir şey yok. Android, Linux temelli açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olduğundan isteyen marka Android'li mobil cihaz üretebilir. Versiyonların güncelleme olayı da aynı şekilde markalara kalmış. Mesela Samsung istediği telefona 4.4.2 güncellemesini sunabilir. Ama bunu yaparken telefonun özellikleriyle uyumlu olması vb. detayları da göz önünde bulunduruyorlar.

Nexus 4 veya Nexus 5 Alın. Uğraşmayın Android Sürümleri çıkacak diye. En Son Sürüm Hep nexus cularda. 4.4.2 Kitkat var şu anda ama Kimsenin haberi yok Nexusculardan başka :)

@11 Şub 2014 11:58 Nexus google'ın kendi telefon serisi olduğundan olmasın :D

artık note 3'e gönderseler.

Sen de yorum yaz