Android'de videoları pencerede oynatın!

Android kullanıcılarının "keşke gerçek olsa" dediği YouTube çözümünü gerçek yapmanın yolu burada!

  • Zeynel A. Öztürk
Android'de YouTube videolarını pencerede oynatın!

Samsung, bazı üst seviye Galaxy ceplerinde videoları "pencere içerisinde" oynatmanıza izin veriyor. Böylece video bir kutucuk içinde oynarken siz telefonunuzu kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Böyle bir işleve sahip olmak için bir Samsung cebinizin olması şart değil. Floating YouTube Popup Video, aynı gücü tüm Android'li cihazlara getirebiliyor. Uygulama sayesinde YouTube videolarını istediğiniz yere taşıyabildiğiniz, küçük bir pencere içerisinde oynatabiliyorsunuz. Pencereyi aynı sayfaları büyütür gibi parmak hareketiyle büyütüp küçültmeniz mümkün.

Özellikle büyük ekranlı bir cebiniz varsa, Floating YouTube Popup Video işinize yarayabilir. Amacınız videoları arka planda oynatmak ise NextVid, PVStar gibi uygulamalara göz atabilirsiniz.

Google Play bağlantısı: Floating YouTube Popup Video

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

çok saçma ve gereksiz. o kocaman video dururken ekranı nasıl kullanabilirsiniz ki?? ya video izleyin ya diğer yerlerde gezin. ikisini birden nasıl yapacaksınız onu da anlamıyorum. onun yerine arka planda videoyu yürütüp sesinin gelmesini sağlasalar daha iyi olur müzik kliplerinden şarkı dinleyebiliriz.

@15 Ağu 2013 17:35 Aynen öyle. Arka planda çalışma gelmeli, ufak bir ayarla yapabilirler, istemeyen arka planda çalıştırmaz. Sanki çok büyük uğraş gerektiriyormuş gibi davranıyorlar.

@15 Ağu 2013 17:35 Samsung Galaxy Mega 6.3 Kullanıyorum dediğiniz sorun bende olmaz =)

@15 Ağu 2013 17:35 Düşünmeden yorum yazmayın. Küçük ekranlı olanlar var, büyük ekranlı olanlar var. Adamın ekranı büyükse rahat rahat video izleyip, yanında başka bir şey yapabilir.

@15 Ağu 2013 20:55 peki nerene koyuyosun o aleti ben note 2yi bile hayvan gibi buluyorum

Ziyaretç, 20:55 Galaxy Mega 6.3 ten memnun musun ? ekranı çok büyük değilmi kullanımı rahat mı?

bari büyük ekranlı modellerlle uyumlu olsun 3-3.5 inçlik 360x240 ceplerde komik duruyor :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play