Android dünyası Gigaset ile büyüyor!

Android'li tablet üreticilerine, dev bir marka daha ekleniyor! İşte o marka ve yeni tabletleri...

Android dünyası Gigaset ile büyüyor!
Satışlar Aralık ayı içerisinde başlayacak!

Almanya'nın uzun yıllardır kablosuz telefon üreten ve kendi iç piyasasında büyük bir kitleye sahip olan Gigaset, aldığı önemli bir kararla Android tablet üretimine geçiş yapacağını açıkladı...

İki farklı ürünle piyasaya giriş yapacağını belirten Gigaset, sekiz inçlik QV830 ve 10 inçlik QV1030 modelleri ile artık kendisini göstereceğe benziyor. Üst model dört çekirdekli Tegra 4 işlemci mimarisine sahip olacak. Çıkışı Almanya'da gerçekleşecek olan tabletlerin Amerika gibi uzak pazarlara kadar dağıtılması, uzun bir süreye yayılacağa benziyor.

QV8030 modelinin teknik detayları, 1.2GHz dört çekirdekli MediaTek çip, 1024 X 768 ekran çözünürlüğü, 8GM depolama alanı ve 1.2 mega piksel kamera şeklindeyken, QV1030; 1.8GHz dört çekirdekli Tegra 4 çip, 2560 X 1600 ekran çözünürlüğü, 16GB depolama alanı ve 1.2 mega piksel kamera ile donatılmış durumda. Andorid tabletlerin en büyük dezavantajıysa nispeten eskimiş olarak kabul edebileceğimiz Android 4.2 Jelly Bean kullanıyor olmaları.

Aralık ayının ilk günlerinde piyasada olacağı iddia edilen tabletler, 199 Avro ve 369 Avro fiyat etiketleriyle satışa sunulacak.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

hiç duymadım bu markayı

o markayı siemens ile birlikte kullanma talihsizliğini yaşadık ve hiç memnun kalmadık bende o markanın imajı sıfır. ben, mağazada sergilense önünden bile geçmem.

bir o eksikti önce adam gibi ev telefonu yapın

migros, bolulu hasan usta, thy ve lcwaikiki dennde bekliyoruz tablet pc. bi onlar kaldı sanırım

Dev derkennnnn

Bu marka ev relefonu yapıyordu tablet nerden çıktı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir