Root'lu ve root'suz Android'leri yedekleme!

Root'suz veya root'lu Android'li cihazınızı, uygulama verilerinizi yedeklemenin 6 yolu yazımızda!

DataSync ile Android eşitleme

DataSync ile Android eşitleme

DataSync ile Android eşitleme

Çoğu Android kullanıcısı, birden fazla Android'li cihaz kullanıyor. Herhangi bir uygulamayı telefon ve tabletinizde paralel olarak kullanmak istediğinizde ise önünüze bir engel çıkıyor, çünkü uygulama verileri eşitlenmiyor.

Ücretsiz bir uygulama olan DataSync, uygum Alaları seçerek uygulama verilerini bir başka Android cihazla eşitlemenize izin veriyor. Bu işlem için DataSync'in hem telefonunuzda, hem de tabletinizde yüklü olması gerekiyor.

Araç, aynı Wi-Fi ağında olan cihazları otomatik olarak buluyor. Uygulamanın ücretli sürümünde Bluetooth ve NFC'yi kullanarak eşitleme yapmanız ve otomatik senkronizasyon gerçekleştirmeniz de mümkün.

Dropbox'a da yedekleyebiliyor

Araç sadece uygulama verilerini eşitlemekle kalmıyor, isterseniz tüm verileri çevrimiçi depolama hizmeti Dropbox da saklayabiliyor. Bu sayede örneğin bir custom ROM yüklerken verilerinizi buluta yedekleyebiliyorsunuz.

Not: DataSync sadece root'lu ceplerde çalışıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

HTC One için 4.4.2 güncelleme geleli 3 gün oluyo ve sırf, onca yüklü uygulamayı yeniden baştan yüklememek için güncelleme yapmıyodum. Root yapmak bile eziyet geliyo artık :) Bu durumda yazınız benim çok işime yarayacak. 10 numara 5 yıldız muhabbeti yani, eksik olmayın.. :)

Helium kullanıyorum. Memnunum.

Lanet tableti root edemiyorum, genelde her marka Android tableti root eden program bile Root'a uygun olmadığını söyledi. Nedir bu Android'in çakması mıdır nedir ya?

çok ama çok teşekkürler.

@24 Kas 2014 03:44 iroot kullan kardeşim

Acillllll Ben root attım ama ROM yükleyemeyom recevery açılmıyor ses verme ve güç tuşuna basıyom telefon açılıyo bilen warmı lütfen yardım edin telefonun (general mobile dicovery 2 mini )

Arkadaşlar telefonumdaki tüm bilgileri google drive yada gmail gibi bir yere aktarıp internet üzerinden görmek istiyorum ( örn; messenger 'daki chatlerimi gmaile taşıyıp internet üzerinden görmek yada skype butarz) android telefonumdan internete bilgilerimi almam mümkün mü

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir