Root'lu ve root'suz Android'leri yedekleme!

Root'suz veya root'lu Android'li cihazınızı, uygulama verilerinizi yedeklemenin 6 yolu yazımızda!

MyPhoneExplorer: SMS ve uygulama yedekleme

MyPhoneExplorer: SMS ve uygulama yedekleme

MyPhoneExplorer: SMS ve uygulama yedekleme

MyPhoneExplorer ile kısa mesajlarınızın (SMS), kişilerinizin, kişisel verilerinizin bir yedeğini oluşturabilirsiniz. Program, verilerinizi Outlook'la eşitleme işlevi de sunuyor.

Kullanımı kolay bir Android uygulaması olan MyPhoneExplorer, root izinleri gerektirmiyor. Uygulamayı kullanarak cebinizi Outlook, Thunderbird ve başka birçok uygulamayla eşitleyebiliyorsunuz. PC uygulamasını yükleyerek SMS mesajlarınızı, çağrı geçmişinizi ve dosyalarınızı yönetmeniz ve yedeklemeniz mümkün.

MyPhoneExplorer: Android'li ceplerin yedeğini alma

Öncelikle MyPhoneExplorer Android uygulamasını telefonunuza ve ardından ilgili PC yazılımını kurun. PC'nizdeki aracı başlatın ve bir bağlantı türü seçin. USB modunu kullanmanızı öneriyoruz (USB hata ayıklama ayarının etkin olmasını gerektiriyor).

USB hata ayıklamayı telefonunuzda Ayarlar > Geliştirici seçenekleri altından etkinleştirin. Bu ayarı görmüyorsanız, önce onu etkinleştirmeniz gerekli. Bu durumda Ayarlar > Telefon hakkında yolunu izleyin ve "yapı numarası"nın üzerine 7 kez dokunun.

Şimdi uygulamayı başlatın ve telefonunuzu USB kablosuyla PC'nize bağlayın. MyPhoneExplorer cihazınızı tanıdığında verileri incelemeye başlayacak. Artık telefonunuzdaki verileri PC'niz üzerinden yönetmeye başlayabilirsiniz. Yedek oluşturmak için Araçlar > Yedek oluştur yolunu izleyin. "Yedeği geri yükle" seçeneğini kullanarak varolan bir yedeği telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

Not: MyPhoneExplorer, yüklenirken PC'nize ek araçlar yüklemek istiyor. Bu araçları muhtemelen yüklemek istemeyeceksinizdir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

HTC One için 4.4.2 güncelleme geleli 3 gün oluyo ve sırf, onca yüklü uygulamayı yeniden baştan yüklememek için güncelleme yapmıyodum. Root yapmak bile eziyet geliyo artık :) Bu durumda yazınız benim çok işime yarayacak. 10 numara 5 yıldız muhabbeti yani, eksik olmayın.. :)

Helium kullanıyorum. Memnunum.

Lanet tableti root edemiyorum, genelde her marka Android tableti root eden program bile Root'a uygun olmadığını söyledi. Nedir bu Android'in çakması mıdır nedir ya?

çok ama çok teşekkürler.

@24 Kas 2014 03:44 iroot kullan kardeşim

Acillllll Ben root attım ama ROM yükleyemeyom recevery açılmıyor ses verme ve güç tuşuna basıyom telefon açılıyo bilen warmı lütfen yardım edin telefonun (general mobile dicovery 2 mini )

Arkadaşlar telefonumdaki tüm bilgileri google drive yada gmail gibi bir yere aktarıp internet üzerinden görmek istiyorum ( örn; messenger 'daki chatlerimi gmaile taşıyıp internet üzerinden görmek yada skype butarz) android telefonumdan internete bilgilerimi almam mümkün mü

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir