Root'lu ve root'suz Android'leri yedekleme!

Root'suz veya root'lu Android'li cihazınızı, uygulama verilerinizi yedeklemenin 6 yolu yazımızda!

Root'suz yedekleme: Tüm verileri kaydedin

Root'suz yedekleme: Tüm verileri kaydedin

Root'suz yedekleme: Tüm verileri kaydedin

Holo Backup (eski ismi ADB Simple Backup), Android'li telefonunuzu hızla yedekleyebilen basit bir PC yazılımı. Tek gereksinimi, Android 4.0 ve üzerini kullanan bir cihaz.

Holo Backup, telefonunuzun içeriğini sistem uygulamalarıyla veya sistem uygulamalarını dahil etmeden yedekleyebiliyor. Ancak sistem uygulamalarını yedekleme işlevi henüz hatasız olarak çalışmıyor. Bunun yanında uygulama verilerini ayrıca yedeklemeniz gerekiyor. Aynı şekilde kısa mesajlarınız için de ayrı bir yedek oluşturmalısınız.

Yedeklerinizi Android'li telefonunuza geri yüklemeniz ise oldukça kolay. Holo Backup'ın tüm telefonlarla uyumlu olmadığını söyleyelim: Örneğin araç HTC One serileriyle ve bazı Sony modelleriyle düzgün çalışmayabiliyor ve sorunlar çıkarabiliyor. Daha fazla bilgi için XDA forumuna göz atabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

sırf Wifi kill için root ettim cihazı sonra arkası geldi Titanium içlerinde en kapsamlı ve en iyisi

HTC One için 4.4.2 güncelleme geleli 3 gün oluyo ve sırf, onca yüklü uygulamayı yeniden baştan yüklememek için güncelleme yapmıyodum. Root yapmak bile eziyet geliyo artık :) Bu durumda yazınız benim çok işime yarayacak. 10 numara 5 yıldız muhabbeti yani, eksik olmayın.. :)

Helium kullanıyorum. Memnunum.

Lanet tableti root edemiyorum, genelde her marka Android tableti root eden program bile Root'a uygun olmadığını söyledi. Nedir bu Android'in çakması mıdır nedir ya?

çok ama çok teşekkürler.

@24 Kas 2014 03:44 iroot kullan kardeşim

Acillllll Ben root attım ama ROM yükleyemeyom recevery açılmıyor ses verme ve güç tuşuna basıyom telefon açılıyo bilen warmı lütfen yardım edin telefonun (general mobile dicovery 2 mini )

Arkadaşlar telefonumdaki tüm bilgileri google drive yada gmail gibi bir yere aktarıp internet üzerinden görmek istiyorum ( örn; messenger 'daki chatlerimi gmaile taşıyıp internet üzerinden görmek yada skype butarz) android telefonumdan internete bilgilerimi almam mümkün mü

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir