Android L'den yeni "çökme" videosu!

İnternete sızan bu video, belki de Android L'den gelen ilk "çökme" videosu olabilir!

Oynat Android L'den yeni "çökme" videosu! İnternete sızan bu video, belki de Android L'den gelen ilk "çökme" videosu olabilir!

Google'ın yeni mobil işletim sistemi olarak piyasaya çıkacak Android L büyük bir merak konusu. Ancak Google henüz onun hakkında fazla bilgi vermiyor. Yine de test kullanıcılarının yaptığı hatalar sayesinde bazı görüntüler dışarı sızabiliyor.

Son sızıntı, Google'ın yeni mobil Chrome tarayıcısı Chromium'u Android L üzerinde test eden bir kullanıcının çökme videosunu herkese açık bir Google formunda paylaşması ile ortaya çıktı. Videoda, tasarımda sade düğmeler kullanıldığı ve Wi-Fi imgesinin de değiştirilmiş olduğu dikkat çekiyor.

İlgili videoya, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 Yorum

bu bir haber mi şimdi? çoştunuz

daha yayınlanmadı ki bu , beta sürümü tabikide olacak böle sorunlar.

Bu ne tür okuma tarzı, konu çökmesi değil sızan görüntü zaten.

Final sürümü olmadığından dolayı normal

Sitenizde o kadar çok flash içerik var ki her girdiğimde ram kullanımı tavan yapıyor ! (Tüm tarayıcılarda aynı tepkiyi veriyor ve çoğu bir süre sonra çökme noktasına geliyor.)

@03 Eki 2014 14:28 adblock kullan chip düşünsün..

Beta surumu diye stabil surumde hatalar olmayacak mı zannediyorsunuz

@03 Eki 2014 16:58 android in hiçbir stabil sürümündee sorun olmuyor , nexuslardan bhsediyorum nexus 4 kullanıyorum ve 4.2 den 4.4 e hiçbir sorun yaşamadım.

Kardeş çok Flash varsa opera kullan Turbo modu aç Flash lar sadece tıklayınca açılıyor. Bir dene bence

@03 Ekim 2014 18:31 turbo modu opera tarayıcısında değil yandex browser de var ve turbo modu sadece flash da olmuyor unity3d de de oluyor

Wi-Fi ve kontrol düğmelerinin değişik olduğunu sanmaktan öte umuyorum ki yeni fark etmiyorsunuzdur Chip. Ayrıca hangi mantıkla Chrome tarayıcısının çökmesini Android L'e bağlıyorsunuzki? Sonuçta o bir aplikasyon ve ufak tefek bir iki guncelleme ile market üzerinden temizleme bilinecek bir bug. "Android L çöktü, şok şok!" videosu değil yani.

@04 Eki 2014 07:41 klavyene sağlık birader umarım bu yazıyı yazan editör yazdığın mesajı okurda akıllanır. şu ihtimalde var editör bir iphone sever .D

@04 Eki 2014 07:41 o çok gelişmiş beynin chrome'un android l için varsayılan tarayıcı olduğunu biliyordur umarım

@04 Eki 2014 14:14 default tarayıcı aosp tarayıcıdır sayın çok bilmiş chrome tarayıcı değil o yüzden şuan kitkatta chrome'u playstore'dan indiriyoruz değişecek şey ise web motorudur o da zaten kitkatta değişti esiden webkit tabanlı webview motoru kullanıyorduk şimdi chromium tabanlı kullanıyoruz(kitkattan sonra) 2-3 şey bilipde gelip buraya bilmeden atıp tutma birdaha

tarayıcının çökmesi sistemin çökmesi anlamına gelmez windows da chrome çöküyor ama biz windows çöktü demiyoruz eğer öyle dersek tüm sistemi yemiş oluruz durum internet explorer içinde geçerli çok çöküyor kapanıyor

Burada android lira çökmüyo chrome aplikasyonu yani uygulaması çöküyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir