Android L'den ilk güncelleme haberi geldi!

Android L'nin tanıtılmasından saatler sonra, ilk güncelleme müjdesi bakın hangi cep devinden geldi!

Android L'den ilk güncelleme haberi HTC'den!

Google'ın Android L'yi duyurmasından sadece saatler sonra, ilk güncelleme haberi de geldi. HTC, başta One M7 ve M8 modelleri olmak üzere, pek çok modelini yeni Android'e, yaklaşık 90 gün içerisinde yükselteceğini müjdeledi. M7 ve M8 dışında hangi modellerin güncelleme takvimine dahil edileceği henüz açıklanmadı.

Google Android L hakkında HTC'den gelen açıklama şu şekilde: "HTC olarak Android L'nin yeni özelliklerini kullanıcılarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Amacımız, amiral gemimiz HTC One Ailesini en hızlı şekilde güncellemek. Google'dan son yazılımı almamızdan sonraki 90 gün içerisinde tüm bölgelerdeki HTC One (M8) ve HTC One (M7) cihazlarımız için güncelleme yayınlayacağız. Hemen ardından kısa bir süre içerisinde diğer One Ailesi üyeleri ve seçilmiş cihazlarımız için güncelleme başlayacaktır."

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Tek istediğim şu. İki opsiyonel seçenek sunsun. Biri stock Android arayüzü diğeri Sense arayüzü olan Android.

Helal olsun HTC

teşekkürler hTC

tatlı rüyalar samsung...

helal HTC adamsın

HTC ye de bu yakisir

Samsung olmadığını haberi açmadan tahmin ettim

HTC EVO 3D'ye güncelleme vermek zor geldi. Herşey satana kadar.

@Daisuke ne bekliyorsun anlamıyorum senelerce destek verilmesini mi hangi marka öyle destek veriyor android pazarında isteseler verirler mi verirler de adam eskitecek ki yenisi alınsın boş isyanlar bunlar..

samsung niye yok? android'i ayakta tutan o.

@26 Haz 2014 15:40 hala su Samsungdan bir şey bekleyen zihniyet daha çok beklersin

Androidi ayakta tutan samsung değil, kullanıcıdır. Kullanıcı Samsung değil de htc alsaydı en çok kullanılan android htc olurdu. Ayrıca 90 güne sevinen insanlar var arkadaşlar 3 aydan bahsediyoruz 3 ay sonra gelmesine bile seviniyorsunuz o duruma geldiniz artık.

Arkadaş 90 gün sonra gelmesine bile seviniyorsunuz demiş te, Google'de zaten 3 ay sonra cihazlarına sunacak. Bunun neresi acaip geldi sana anlayamadım. Diğer firmalar sanki güncellemeyi anında cihazlarına sunuyormuş gibi bir düşünce ortaya çıkıyor. Her üretici önce yazılım geliştirme araçlarını yazılmcılara sunar ki işletim sistemi yayınlandığı zaman uygulamalar da güncellenmiş olsun. Android tarafında son zamanlarda en hızlı güncelleme yayınlayan firma Htc oluyor. Bu zamana kadar Ios'ta Android'de kullanmış birisi olarak, Android tarafında her konuda en tatmin edici cihaz bana göre Htc One oldu, ki Samsung'ta kullanmış birisiyim. Öncemli olan marka taraftarlığı yapmak değil, müşteri olarak memnun olmak mantığıyla olaylara bakarsanız daha mutlu olursunuz.

One Mini kullaniyorum. Guncelleme gelmez diyordum tum One ailesine verilecekmis. Mini kullanmama ragmen hiz, tasarim vb. her seyinden memnunum. Insanlar telefonu almayi bilmiyorlar bence. Plastik samsunga o kadar para verip htc'i elestirmek sacmalik. Android gunleri samsung icin bittiginde samsung da bitmis olacak bence.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir