Android L'nin adı için yeni bir aday var!

Android L'nin L'si Limon mu, Limonata mı, Lolipop mu yoksa bambaşka bir şey mi olacak?

Android L için yeni bir aday var!

Android L'nin son olarak Lollipop adıyla karşımıza çıkacağını düşünüyorduk, ancak görünüşe bakılırsa yeni bir aday daha ortaya çıktı.

Google'ın devasa Android heykellerini tasarlayan Giovanni Calabrese, Google+'da yayınladığı bir gönderide şunları söyleyerek kafaları yine karıştırdı: "Licorice'i (bir şekerleme) pek sevdiğimi söyleyemem, ama kahretsin! Burada müthiş tatlar var."

Şu sıralar bir sonraki projesi için Google'a sıkça gidip gelen Calabrese, licorice'le ilgili daha önce de ipucu vermişti. Tasarımcı, bir önceki gönderisinde şunları söylemişti: "Kapıda licorice kutularını taşıyorum. #feellikeoprah #googlebound #googlelawnsculptures"

Schmidt'in Lemonade adı için verdiği ipucu ve en son ortaya çıkan lolipoplu doğum günü pastasından sonra şimdi bir de licorice ihtimali ortaya çıktı. Kim bilir, belki de Google yeni Android'in ismini seçmeye çalışırken bizle de oyun oynuyordur.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ismine göre beğenmeyecekseniz ne önemi var isminin ne olduğunun çok merak ediyorum haber yapmaya değecek bile bir şey değil

Bence L lahmacun olmali :)

Android Lale

Bu isimlerin hiçbiri olmayacak bence. Komik bi isim uyduracaklar yine "tuzlu pasta" tarzında ama L ile ne olabilir şimdilik bilmek zor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir