ViewSonic'ten Android'li monitör (ve fazlası)

Monitörlerin önemli ismi ViewSonic, Android'li monitörünü ve fazlasını Türkiye'ye sundu!

Ergonomik tasarıma sahip VP2772 ve TD2740, SDA245

Ergonomik tasarıma sahip VP2772 ve TD2740, SDA245

Ergonomik tasarıma sahip VP2772, 360 derece kendi etrafında dönebilmesiyle, 90 derece dikey ve yatay pozisyonlama ile pivot ayarlanabilir yapısıyla, ayrıca eğilebilme ve yükseklik ayarları sayesinde istenilen ergonomi koşullarına uyum sağlayabiliyor. Ayrıca HDMI, DVI ve 4 adet USB 3.0 yuvaları sayesinde, multimedya ve depolama aygıtlarına da kolaylıkla bağlanabilen VP2772, çift DisplayPort desteği ile çoklu monitör uygulamalarına da imkan sunuyor. VESA duvara monte uyumu ile farklı alanlar için kullanım şekli sunuyor. İşi görsel verilerle olan profesyoneller için geliştirilen VP2772, yüksek renk doğruluk oranı, görüntü kalitesi ve her açıdan geniş görüşü sunan IPS panel ile ihtiyacınıza çözüm sunuyor.

10 Parmak Dokunmatik VA paneli ile çoklu monitör uygulama çözümü: ViewSonic TD2740

Viewsonic'in, ev, ofis, eğitim ve kurumsal firmalar için tasarladığı 27 inç boyutundaki TD2740 modeli, 10 parmak çoklu dokunmatik ekrana sahip. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzeyi sayesinde, kurumsal ve kişisel kullanımlara uygun olan ürün, net ve geniş görüş açısı sağlayan VA Panel LED ekranı ve 20.000.000:1 mega dinamik kontrast oranı ile benzerlerinden ayrılıyor. DisplayPort desteği ile çoklu dokunmatik uygulamalarına imkan sunan TD2740, ayrıca MHL desteği ile mobil cihazlarınızı da 27 inçlik ekranda kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Üzerinde 1 MP kamera ve mikrofon bulunduran TD2740, kişisel görüntülü görüşme ya da kurumsal telekonferans için de son derece etkin bir çözüm sunuyor. Eco-Mod'u sayesinde %40'a varan enerji tasarrufu sağlayan ürün, Full HD yüksek kaliteli görüntü teknolojisiyle fark yaratıyor. Dokunmatik ekranı ile hem ev ve küçük ofisler için hem de gerek eğitim kurumları gerekse orta ve büyük ölçekli kurumlar için ideal bir çözüm sunuyor.

İş dünyasına özel Citrix çözümü sunan akıllı tablet monitör: ViewSonic SDA245

Viewsonic'in Android tabanlı özel 24 inç tablet monitörü, Citrix teknolojisine destek vererek, benzerlerinden kolayca ayrılıyor. İnternet üzerinden kolayca ve güvenle bağlanarak monitörde görüntülediğiniz iş uygulamalarını rahatlıkla değiştirebileceğiniz SDA245, ayrıca Thin Client çözümü olarak IT yöneticilerinin sınırladığı çerçevede, Google Play kullanımı ile iş uygulamalarını birlikte kullanabileceğiniz bir platform olarak karşınıza çıkıyor. NVIDIA Tegra 3 işlemcinin gücü, Citrix XenMobile entegrsayonu ile 24 inç Full HD ekranda kurumlara kolay ve işlevsel bir çözüm sunuyor.  

HDMI (MHL) desteğinin yanında 2 adet USB yuvası, micro & mini USB yuvaları ve SD kart okuyucusu ile SDA245, WiFi ve Blutooth gibi kablosuz bağlantı seçeneklerinin yanında Ethernet girişi sayesinde kablolu bağlantıya da imkan veriyor. 2MP dahili kamera ve hoparlörleri ile ister ev kullanımı, ister kurumsal firmalarda bilgi masaları, hatta kiosklar veya yönlendirme tabelalarını içeren geniş bir kullanım alanına sahip.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Vaybe helal olsun kimsenin aklına gelmeyeni yaptılar. Atıl monitör diye birşey kalmayacak. Tebrikler ViewSonic ! Max_Real Qnx

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Ergonomik tasarıma sahip VP2772 ve TD2740, SDA245
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir