Android'li Philips TV'lerle hızlı TV deneyimi

Philips'in Android'li televizyonları, hızlı ve akıcı bir TV deneyimi sunuyor!

Hızlı TV deneyimi

Dünyada ve Türkiye'de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, Android işletim sistemli Philips TV yelpazesinin detaylarını açıkladı. Full HD 8100 ve Ultra HD 8800 serisi, TV ve oyun oynama deneyimini daha akıllı ve hızlı hale getirmek için Android işletim sistemi ile çalışıyor. Bu modeller, Google Play sayesinde, başka hiçbir Philips TV'de olmadığı kadar çok sayıda özel video ve oyun uygulamasına erişim sağlıyor.

Avrupa'nın ilk Android işletim sistemli Philips Ambilight TV'leri

Philips 8000 modelleri, Avrupa, Rusya ve Türkiye'de pazara sunulan ilk Android tabanlı televizyonlar oldu. Bu modeller, popüler Google hizmetlerine ve aralarında Google Chrome tarayıcı, YouTube, Google Movies, Google Music ve Google aramanın da bulunduğu popüler hizmetlere erişim sağlıyor.

Her iki dünyanın en iyi özellikleri birarada

Android işletim sistemli Philips TV'ler, Google Play'in geniş yelpazeye yayılan video on demand (online film kiralama) uygulamaları ve Spotify üzerinden müzik ve Cloud TV üzerinden yüzlerce çevrimiçi TV kanalının da aralarında bulunduğu Philips Smart TV imkanlarını birleştirerek daha akıllı bir TV deneyimi sağlıyor.

Google Chrome tarayıcı sayesinde yeni Philips televizyonlarda sesle arama yapmak da mümkün.

Zengin çeşitliliğe sahip kapsamlı oyun oynama

Zengin çeşitliliğe sahip kapsamlı oyun oynama

Zengin çeşitliliğe sahip kapsamlı oyun oynama seçeneği

Son derece hassas Android işletim sistemi ve güçlü dört çekirdekli (8100), hatta altı çekirdekli işlem gücüyle (8800) Philips TV'ler tüketicilere oyun oynama konusunda da yeni bir deneyim sunuyor. Philips Android TV sahipleri, Google Play üzerinde en basitinden en üst düzey oyunlara kadar geniş bir yelpazeye yayılmış oyunlardan yararlanabiliyor. Konforlu oyun oynama deneyimini sağlamak üzere, oyunlar işaretleyici ve imleç veya ayrı bir kontrol cihazı üzerinden oynanabiliyor.

Birinci sınıf resim kalitesi

Philips 8000 serisi üstün görüntü kalitesi sunuyor. 800 Hz Perfect Motion Rate ve Süper Çözünürlük (8100veya 1000 Hz Perfect Motion Rate Ultra ve Ultra Çözünürlük (8800) mükemmel hareket netliği sağlıyor. Bunlar aynı zamanda ekranların muhteşem kontrastını daha da genişletmek üzere oda içi ortamdaki ışığa bağlı olarak LED arkadan aydınlatmayı dinamik olarak uyum sağlayan sensör tabanlı Micro Dimming Pro teknolojisine de sahip. Bu teknoloji, derin siyahlar ve parlak beyazlarla etkileyici bir kontrast sunuyor.

İlk Android tabanlı Ultra HD TV'ler

8800 serisi Android'i Ultra HD 4K TV dünyasına getiriyor. Bu seri, her türlü içeriğin muazzam netlik ve detay ile 4K Ultra HD çözünürlükle görüntülenmesini sağlamak üzere Ultra Çözünürlük'e sahip ve Full HD televizyonlara göre 4 kat daha kaliteli görüntü sağlıyor.

Oyun oynama modlu 4 taraflı Ambilight

Philips 8000 serisinde, gelişmiş oyun oynama yeteneklerini daha da iyileştirmek için yeni entegre Ambilight oyun oynama moduna sahip 4 taraflı Ambilight da bulunuyor. Bu, Ambilight'ın hızlı hareket eden aksiyon ve spor oyunu sahnelerini hızlıca takip ederek kesinlikle sarmalayıcı bir oyun oynama deneyimi sunmasına imkan veriyor.

Akıllı cihazlar ile pürüzsüz ara bağlantı

Philips TV'ler, Apple iOS'i destekleyen cihazlar ile sorunsuz bağlanabilirliği korurken Android ile çalışan akıllı telefon ve tabletlere daha da yakınlaşıyor. Geniş ara yüz ve çıkış seçeneklerinin yanı sıra, mobil cihazlar ile TV arasında kablosuz aktarılmasına imkan sağlamak üzere Philips TV Remote uygulaması, Wi-Fi Miracast ve SimplyShare'i de destekliyor. MultiRoom izleme, içeriğin evin herhangi bir yerindeki ikinci bir TV'ye aktarılmasına imkan veriyor.

Okuyucu Yorumları