Android'li yeni LG geldi geliyor

LG için bir ilk olacak olan GW620 bu ay bitmeden raflardaki yerini alacak. İşte GW620'nin farkı...

  • Halil Mollaoğlu
LG GW620: Google cep ne zaman çıkıyor?
LG GW620: Google'a açık.

LG Electronics bu ayın ortasından itibaren Android tabanlı ilk cep telefonu GW620'yi tanıtacak. Şimdiye kadar yeni cep telefonunun çıkış tarihi olarak sadece 2009'un son çeyreği gösteriliyordu. Google cep telefonun anlaşmalı dağıtımcısı Vodafone olacak. Her iki firmada fiyat konusunda henüz bir açıklama yapmış değil.

Dokunmatik ekran ve QWERTY klavye
GW620, 3 inçlik dokunmatik ekran ve yan tarafa kaydırılan klavye ile beraber geliyor. Android arabiriminin yanında GW620, üreticiye has bir başlangıç ekranı da sunacak.

İnternet gezintileri WLAN ve HSDPA, hızlı veri gönderimi ise HSUPA üzerinden yapılacak. Bunun dışındaki iletişim arabirimleri arasında Bluetooth ve USB girişi var. 5 Megapiksel kamera cihazın fotoğraf yetilerini tamamlıyor. 32 GB'a kadar genişletilebilir bellek, 3,5 mm kulaklık çıkışı ve A-GPS cihazın diğer nitelikleri arasında yer alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

LG kaliteli ürünler üretiyor.

vodafoneye verıyor oda ınterletle beraber tuzlu bır sekılde satıyor.gd 900 de de aynısını yaptılar cihaz bagımsız deil ben mecburmuyum ılla yanında vodafone hat da alcan sonra ınternet paketı alacan 18 ay pasalar gıbı ödeyecen alacanda alacan...dayatma lg yi burdan kınıyorum bu polıtıkasını ...serbest pıyasaya sok urunlerını!..western88

gerçekten iyi bi cihaza benziyor.

Sen de yorum yaz