Android Nougat, Galaxy S6'ya Çok Yakın!

Galaxy S6 sahiplerinin sabırsızlıkla beklediği Android Nougat güncellemesi, S6 ve S6 Edge'e bir adım daha yaklaştı!

Android Nougat, Galaxy S6'ya Çok Yakın!

Galaxy S7 ve S7 Edge, geçen hafta Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başlamıştı. Firma bu sırada 2017'nin ilk yarısında Nougat güncellemesini alacak diğer Samsung cihazların da bir listesini yayınladı.

Aslında Galaxy S6'yı daha önce Android 7.0 Nougat ile çalışırken görmüştük. Şimdi ise bu büyük güncellemenin Wi-Fi Alliance sertifikasyonunu aldığı ortaya çıktı. Galaxy S6'nın (SM-G920) Nougat için sertifika almış olması, çok yakın bir gelecekte Galaxy S6 Edge'in de sertifika sahibi olacağı anlamına geliyor.

Samsung'un planlarına göre Android 7.0 Nougat'ın Galaxy S6'ya ulaşması birkaç hafta veya birkaç ay sürebilir. Yine de Galaxy S6 ve S6 Edge sahipleri çok yakın bir gelecekte güncellemeyi alacaklarından emin olabilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Kaç senelik iPhone 5'e bile iOS 10 güncellemesi anında geliyor, sorunsuz kullanıyoruz; kaç bin liralık Android telefonlara sahip kullanıcılar 1-2 yıl öncenin güncellemelerini elleri açık bekliyorlar, yazık

@24 Ocak 2017 10:49 katılıyorum, her yerde lanet okuyarak belirtiyorum, ama durum bu.Bu son güncellememiz, note 4'e yok bu güncelleme.Sen gel 3500 TL'yi yatır bir telefona, alana kadar dayı desinler.Sonra ayı ol.

@24 Ocak 2017 10:49 Bak IOS isletimin sistemi apple a özel bir isletim sistemi istedigi zaman ios surumunu yazmaya baslar mesela 2017 nin ocak ayinda yazmaya baslarla sistemi sana subat ayinda yada mart ayinda haber verirler olay bu ama android google ye ait oldugu icin google ben android in yeni surumunu cikardim der firmalarda kullandiklari surumu yukseltmeye baslarlar olay bu

S6 edge plus a da varmı

S6 edge plus üvey evlat mı oldu ?

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir