Android Nougat'ın En Yeni Sürümü Geliyor!

Android Nougat'ın en yeni sürümü 7.1.1'in ne zaman sunulacağı bilgisi Avustralya'dan geldi!

  • Cenk Atlı
Android Nougat'ın En Yeni Sürümü Geliyor!

Avustralya'nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone Australia, Android 7.1.1'in herkese açık sürümünün 6 Aralık'tan itibaren kullanıma sunulacağını ifade etti.

Operatör ayrıca Avustralya saatiyle 17'de sunulmaya başlayacak OTA sürümünün detaylarını da paylaştı ve bunun Google'dan gelecek 5 Aralık güvenlik yamasını da içereceğini ifade etti.

Android 7.1.1 güncellemesi bu tarihte Nexus cihazlar için sunulmaya başlayacak. Vodafone'un açıklamasına göre ilk üç günde sadece 10 bin telefon bu güncellemeyi alacak. Dördüncü günden itibaren geriye kalan havuzdan yüzde 10'luk bir kesim de her gün güncellemeyi alacak ve bu süreç 14 günden tamamlanacak.

Bu yeni sürümde tıpkı ilk resmi Marshmallow mimarisinde olduğu gibi nihai geliştirici ön izlemesinde bulacağınız şeylerden çok farklı özellikler beklemek pek de doğru olmayabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yeni güncelleme mantığını ( Sadece değişen bölümlerin güncellenmesi mantığı) getirmedilerse boşuna güncellemeye gerek yok. Zaten uygulamaları güncellerken yeterince kota kaybediyoruz.

Biz daha lg v10 a 7 yi bekliyelim.

bize daha android 7 gelmedi :| lenovo vibe s1

General mobile yi bu yüzden seviyorum millete 7.0 gelmedi bn 7.1.1 i bekliyorum

Avustralya da 6 aralık ta biz de ne zaman gelir acep?...

Sen de yorum yaz