Android Nougat'ın son geliştirici önizleme sürümü hazır

Google, merakla beklenen Android Nougat'ın son geliştirici sürümünü yayınladı!

  • Zeynel A. Öztürk
Android Nougat'ın son geliştirici önizleme sürümü

Google, final sürümünün bu yaz çıkmasını beklediğimiz Android Nougat'ın son önizleme sürümünü yayınladı.

Google'a göre beşinci ve son önizleme yapısı, uygulamaları test etmeye yönelik en son Android Nougat emulator'ünü, en son N API'larını, en son sistem davranışlarını ve son hata onarımlarını içeriyor. Yeni yapıda kullanıcıya yönelik herhangi bir yeni işleve rastlanmasa da, Google'ın yeni önizleme sürümlerinde arayüzde küçük ayarlamalar yaptığını biliyoruz. Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9 ve Pixel C, General Mobile 4G için çıkan Nougat Developer Preview'u bu cihazlardan birinde kullanabilmek için, Android Beta programına katılmış olmanız gerekiyor. Bu durumda cihazınız otomatik olarak Developer Preview 5'e güncelleniyor. Android Beta programına bu adresten kayıt olunabiliyor. Dileyenler güncelleme dosyalarını buradan da indirebiliyor ve flash'lama işlemini kendileri yapabiliyorlar.

Google'ın blog gönderisine göre "bu önizleme sürümü, desteklenen önizleme cihazlarında geliştiricilere finale yakın sistem güncellemeleri sunuyor".

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

umarım final sürümünde galaxy s7 ye çabucak gelir samsung türkiye de güncellemeleri geç dağıtan bir firma müşteri hizmetlerini arayıp güncellemelrin neden türkiye ye geç geldiğini sordum şikayette bulundum. geri dönüş yaptılar ve samsung yetkili birisi bana güncellemelrin geç gelmesi test aşamalarına bağlı yani test aşamaları geç sürebiliyor ondan güncellemeler türkiye de geç dağıtılıyor. samsung s7 ile güncellemeleri eskisine göre biraz hızlı dağıtıyor az bir hızlanma var

İLK YORUMU YAZAN KİŞİYİM!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play